Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Jeste jer je pružio ruku da se izvini posle starta, inače ne bi bio :fantom: 

 

Dobar je Ederara, trebalo ga je dovoditi na pozajmicu kad je bilo vreme. Ali šta ćeš, startni štoper Šalkea ili rezervni Madrida, nije lako izabrati :sad: 

  • +1 1
Link to comment

Ja se sjećam 2013/14 kad me je titula Atletika donekle utješila za, hm, proklizanu priliku Liverpula... i tada je nekoliko kola prije kraja izgledalo da su standardne tri (ili prije standardne 2+1) ekipe u trci - doduše, tada je bilo manje kola do kraja, pa i manje prilika za kiks.

 

Elem, tih 4-5 kola prije kraja je u najboljoj poziciji bio Atletiko, pa Real, pa tek onda Barsa. Atletiko je u posljednjem kolu igrao u gostima kod Barse - i sjećam se da je situacija bila da ako svako pobijedi sve do te utakmice, Barsa svojom pobjedom daje titulu Realu... ja sam bio siguran da će, ako do toga dođe, Barsa namjerno izgubiti. Međutim, raspali Real je kiksnuo i onemogućio me da provjerim to u praksi... :dry:

 

I na kraju je taj duel u posljednjem kolu bio, praktično, finale prvenstva - s tim što je Barsa morala da pobijedi, a Atletiku je bio dovoljan remi. I dade Aleksis gol pred kraj prvoga nekom šutinom iz dosta teške pozicije, iskosa sa desne strane, ali baš dobar šut - Kurtoa, prije nego što je postao Murtoa i koji je branio tu sezonu kao nikad poslije, potpuno je nemoćan bio. Ja tu omalodušio, mislio sam tek će ih sad napunit u drugom kad ovi budu morali da se otvore da jure rezultat, ali ne dozvoli to brat Godin, metnu ga svojom proćelavom glavudžom poslije kornera... :thumbup:

  • +1 1
Link to comment

Na Sevilja - Granada:

- sudija produzio utakmicu 4 minuta,

- odsvirao kraj posle 3 minuta,

- trebalo mu 5 minuta da to shvati,

- vraca igrace iz svlacionica da odigraju jos minut,

- ovi se ponovo oblace vec 10 minuta :D

Edited by pantelia
Slovo
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...