Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

35 minutes ago, MiddleClass said:

Ko potcjenjuje Modrica i Krosa? 

 

Pa jest u anketama na koje sam nailazio potcijenjen Realov trojac na kojem su svi Zidaneovi uspjesi sa Realom i izgrađeni.

Link to comment

Mada sad nešto gledam, Real ima par daski ali i Betis, Viljareal, Bilbao, Sevilju, Granadu, dok Atletiko ide Bilbi, Barsi (gde su i overili zadnju titulu i uneli sunce u kataklizmične dane poplava) i kući Sosiedad. 
 

Bilbu ipak uzimam u obzir kao tradicionalno teškog, inače su u lošoj formi.

Link to comment
15 hours ago, ArleKino said:

 

Pa jest u anketama na koje sam nailazio potcijenjen Realov trojac na kojem su svi Zidaneovi uspjesi sa Realom i izgrađeni.

 

Sramim se priznati, ali ih potcenjujem, recimo, u kontekstu kompatibilnosti. Izgledaju mi preslicni za svoje godine i za cinjenicu da Real vise nema postenog krilnog napadaca ka kome bi gravitirali svi napadi. Kazemiro pokriva obojicu, ali onda fali igrac iza spica, a bez Kazemira a sa "desetkom" su tanki pozadi. U svakom slucaju je Kazemiro stub, a "desetka" trenutno ne postoji i to im je sto im je. Nekako su odjednom postali preuski, sto ima veze s tim da su se Azar i Mendi raspali, a da bocni Spanci nisu postali sto se od njih ocekuje, posebno Isko. Vidim da u Vinisijusa polazu neke silne nade, ali mi pre izgleda kao Sterling nego kao Nejmar.

Edited by Malvo
Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

 

Sramim se priznati, ali ih potcenjujem, recimo, u kontekstu kompatibilnosti. Izgledaju mi preslicni za svoje godine i za cinjenicu da Real vise nema postenog krilnog napadaca ka kome bi gravitirali svi napadi. Kazemiro pokriva obojicu, ali onda fali igrac iza spica, a bez Kazemira a sa "desetkom" su tanki pozadi. U svakom slucaju je Kazemiro stub, a "desetka" trenutno ne postoji i to im je sto im je. Nekako su odjednom postali preuski, sto ima veze s tim da su se Azar i Mendi raspali, a da bocni Spanci nisu postali sto se od njih ocekuje, posebno Isko. Vidim da u Vinisijusa polazu neke silne nade, ali mi pre izgleda kao Sterling nego kao Nejmar.

 

Kad smo kod raspada, je li Isco na respiratoru ili tako nešto?

Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

Sramim se priznati, ali ih potcenjujem, recimo, u kontekstu kompatibilnosti. Izgledaju mi preslicni za svoje godine i za cinjenicu da Real vise nema postenog krilnog napadaca ka kome bi gravitirali svi napadi. Kazemiro pokriva obojicu, ali onda fali igrac iza spica, a bez Kazemira a sa "desetkom" su tanki pozadi. U svakom slucaju je Kazemiro stub, a "desetka" trenutno ne postoji i to im je sto im je. 

 

Negde sam čitao analizu koja objašnjava™ kako se Kazemiro kreće sa pozicije #6 na poziciju #10 kako utakmica zahteva, ne toliko da bi sam uradio nešto sa loptom (koju ionako drže dve osmice) nego da bi popunjavao broj i odvlačio odbranu sa Benzeme odnosno krilnih napadača. Lažni trekvartista, šta li.

 

Ne znam koliko je tačno jer jedva da sam gledao Madrid ove godine, ali bila je argumentacija, statistička ilustracija tog vertikalnog Kazemirovog kretanja, itede.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...