Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft


Recommended Posts

Nije baš ko prvi devojci, ima princip da l prema situaciji na tabeli pa najlošiji ima prioritet odabira u tom kolu ili nešto vrte, uglavnom pretpostavljam da Gylfi zna nešto više o tome, mene mrzelo da se udubljujem, odradim transakcije pa šta prodje.

Naravno pričam o “waiverima” pre transfer deadline-a, posle toga je ko prvi dograbi FA-a. Lukaku npr sigurno neće biti dostupan za odabir pre deadline-a u petak. Potom do sledece subote hoce i tu ce prioritet waivera presuditi, kakav god on bio.

  • +1 1
Link to comment

mislim da sam ja u najboljoj poziciji od svih - prezupčio sam da je draft zakazan za večeras a ne da je bio sinoć, tako da imam savršeno opravdanje za užasnu sezonu za razliku od vas ostalih koji ste se cimali sinoć i kao nešto planirali i kalkulisali ovih dana. buhahaha!!!

 

inače, sad seo kao da namestim draft listu. ni to nisam imao spremno :isuse:

a što je najluđe - tim je verovatno bolji nego što bi bio da sam ga ja birao :D :blush: :cry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

smorio bih se zbog Ljorisovih 11p na klupi, da mi nije Alisona na golu sa 8p :kecman:

 

inače, imam jedno 5 igrača koji ne ulaze u igru uopšte.

moram nekako iz toga da se iskobeljam, da uzmem bilo koga ko bar 2-3p donosi redovno, al biće čupavo.

Link to comment

brate @Redorane, kako možeš ovakvu ponudu da propustiš ?!

pljačka bukvalno.

nudim ti samo jer sam usnio san koji kaže da neću imati sreće osim ukoliko pod svoje okrilje ne dovedem crnog tommija koji će uskoro postati rasta reprezentativac, i belog kauriana koji je promenio fruziru nedavno.

 

Screenshot 2021-08-25 at 11.12.33.png

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...