Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft


Recommended Posts

6 hours ago, Azdaja said:

Ako mogu da apelujem na sat vremena ranije. Teško je, a vremenska zona ne pomaže. :)

 

 

Ja teško mogu u sredu pre 22h. Utorak ili četvrtak mi je ok ranije ako to i ostalima odgovara. Inače brzo ovo ide, mislim da smo prošle godine završili za manje od sat vremena.

Link to comment
Ostaviću [mention=282]ducca[/mention] listu, ako uopšte stignem da pregledam išta ovih dana…jer nije važno pobediti važno je igrati u kremdelakrem društvu.

Znam da je odmor i sve, ali kad navataš neki wifi za početak se uloguj u draft ligu i opravi ime tima, to je sve što treba za sad.

S obzirom da sam u sredu vrlo verovatno na telefonu tokom drafta ne postoji način da biram i za tebe, ako se dokopam dodatnog moba ili laptopa javiću ti na vreme. U medjuvremenu ako uspeš odvoj par minuta i napuni Watchlistu prema nekom prioritetu koga bi birao, ako ne budeš online u sredu tvoj izbor će biti automatski prvi slobodan igrač iz Watchliste.

Ako ne stižeš ni to pošalji mi user i pass na mob pa ću ti ja napuniti bar da imaš neku rezervu u sredu.


Pored Coltrane-a fale još dvojica da se uloguju u ligu, ako se ne varam Redoran i Adasevic.
Link to comment

Do srede postoji mogucnost da upadne jos igraca u obzir, npr Lukaku ako se transfer sutra ozvaniči, tako da probaj da uradis update u nekom momentu u sredu. Takodje nalupaj i preko tih 60, sve sto ti iole dodje u obzir cisto da bi se kompletiralo 15 igraca do kraja (tipa chekiraj sve startne golmane al im daj redosled koji bi zeleo), vise manje za svaku poziciju uradi “dopunu”.


Stavio sam 60 sekundi za izbor inicijalno. S obzirom da ćemo imati bar 1 autoselekciju, a mozda i vise, razmisljam da spustim to vreme na 30 sekundi…Za, protiv, uzdržani?

Link to comment

Ma srediću valjda, sinoć zaboravim na onaj “klizač” skroz levo, saću da dodam još 60 igrača pa samo da ih rolam. 
Tja, ionako ću i ove, kao i svake sezone, dobiti neki levi broj na “lutriji” :dry:

Link to comment

Ima onaj automatik - da ako istekne vreme, automatski bira, a posle ako se drafter ne aktivira svaki sledeći put odmah izabere, bez čekanja. Tako da ne moraš manje od 60".

  • +1 1
Link to comment

Pre par dana se prebrojali 8 komada, nisi se jbg prijavio. Sacekaj jos, nemoj izlaziti da vidimo sta je sa Adasevicem. Ako ga nema do sutra racunaj da se vidimo u 22h na draftu.

Ako se pojavi Adasevic mozda mozemo pojuriti 10. na fpl temi, mada je to pomalo i kritican broj timova za draft. Proveri temu sutra koji put svakako.

Link to comment
18 hours ago, pantelia said:

Tu sam ja, ne znam da li sam se prijavio na forumu. Ako sam visak mogu da izadjem

 

Ti si defintivno 8. i to je to, zaključavam ligu.

 

Vidimo se večeras 

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...