Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

23 minutes ago, John Coltrane said:

Jorgan :wub:

 

edit: Live pokraden, deluje da je Morata zadnji igrao loptom a ne VVD kada je Mane pustio loptu u aut. Iz te akcije je usledio i korner.

 

Sreca nasa te ti nisi pisao var pravila. :D

Link to comment

Sredina terena nepostojeća, moraće Keita da uđe i nekako poveže.

 

Klopp kao da je iznenađen činjenicom da Simeonova krila™ usko igraju, možda nije gledao Atletiko poslednjih desetak godina, ne znam...

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Klopp kao da je iznenađen činjenicom da Simeonova krila™ usko igraju, možda nije gledao Atletiko poslednjih desetak godina, ne znam...

 

Priznaj da si sretan što si dobio razlog da vinišeš. :D 

 

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Priznaj da si sretan što si dobio razlog da vinišeš. :D 

 

Nikad meni nije nedostajalo razloga. Ali pogledaj šta radi jebote, hoće da mečuje Čolu™ pa igra 4-4-2 sa Salahom u špicu i Firminom iza, kakve su to bre gluposti bre?! Da neće možda da istrči u neku kontru?!

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Nikad meni nije nedostajalo razloga. Ali pogledaj šta radi jebote, hoće da mečuje Čolu™ pa igra 4-4-2 sa Salahom u špicu i Firminom iza, kakve su to bre gluposti bre?! Da neće možda da istrči u neku kontru?!

 

Hoće da spriječi da rezultat ne bude ružan za revanš. Znam da je teško imati povjerenja u trenera koji dopusti sebi čitav jedan remi, i to kod Solskjaerovog Uniteda, u 26 ligaških utakmica, a u grupi Ligi prvaka izgubi od prevare Ancelottija, ali pokušaj imati sabura u ovim teškim vremenima za Skauzere.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Čolova defanzivna poezija. Mora mu se skinuti kapa kako je izdrilao ove momke da trče kao 1.

 

Kao da je učio od Artete.

 

Taj dril i želja igrača da poginu još koji put za Chola su posljednja nada Jorgandžija za osvajanje Lige prvaka mada ja lično ne vjerujem u spajanje riječi "trofej" i "Morata".

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...