Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Miler je car, ne primetis da je tu, pa da gol u finalu LS, 10 komada na 2 svetska, itd. Kad bude batalio fudbal ovi nece 5 godina moci da se pokupe. 

Bila je ok tekma, narocito prvo poluvreme, ima PSG jos mleka da pije. Bekovi i vezni red su im dosta slabiji od Bajernovih, tu je kljuc poraza. 2 vrhunska golmana, ali to smo znali i juce. Ne pratim puno PSG, otkad Markinjos igra veznog? Pre je bio stoper, pa desni bek, je l' ovo iznudjeno resenje ili svakodnevnica?

2 cista penala nije svirao, a mozda je i ono nad Levandovskim na kraju bio elfmeter. Di Maria najbolji u PSG, kako je napravio Markinjosu onu sansu ni iz cega... :smiley_hail: 

Lewa kobra, kako je uhvatio glavom onaj centarsut sto mu je isao iza ledja. :smiley_hail: 2 cm prostora ostavi i najebao si. Zbog njega i Alkantare mi je najdraze sto su uzeli, 2013. sam se smorio kad je Dortmund izduvao. 

Btw, i danas sam na poluvremenu mislio da ce Miler da ga mete. :laugh:

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Bogotac said:

Miler je bio pre Flika nepostojeci jedno 2 sezone,on ga vratio u zivot,za mene solidan igrac i nista vise.

Pa ne baš, samo sezona 2016–17 je bila slaba, a i to ne njegovom krivicom, nego Ančelotijevom koji nije znao šta će s njim, gurao je Tiaga na Milerovu poziciju. A čak i te godine je dao 5 golova i imao 12 asistencija, najviše u BuLi.

Link to comment

Meni je uvek izgledalo da kad ne igra Miler ne igra ni Bajern, čovek je rođeni pobednik i to je to. Isti taj Miler da je bio u PSG sinoć, bilo bi drugačije. 

  • +1 3
Link to comment

Miler radi milion stvari, izuzetan osjećaj za gol, tehnički jako potkovan, daleko je on od klasične radilice. Takav neki lik tačno pravi razliku u mentalitetu koju onoliko često pominjemo kada pričamo o njemačkim timovima i reprezentaciji.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Bogotac said:

Miler je bio pre Flika nepostojeci jedno 2 sezone,on ga vratio u zivot,za mene solidan igrac i nista vise.

 

Understatement of the year :ohmy:

 

Milerov problem je što nije medijski atraktivan kao ovi drugi cirkuzanti.

Vrhunski igrač. 

Link to comment

Uvek je gde treba, fantastičan instinkt.

 

Ni naročito brz, ni jak, ni skočan, ni dribler, ali sjebaće te sigurno. Za 20 godina će 'Tomas Miler' biti korišćen da se objasni neobjašnjivo, a najvažnije u ovom sportu.

 

Na FM-u i u PES-u će i Morata biti bolji od njega, u stvarnosti - jedan je Miler. I to je već 10 godina tako. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, BWA said:

Miler ima baš ono švapsko ime i prezime i izgleda kao Švabo, zato nam je i neatraktivan i antipatičan.

a i poprilican je asshole uobrazeni

Link to comment
18 minutes ago, BWA said:

Miler ima baš ono švapsko ime i prezime i izgleda kao Švabo, zato nam je i neatraktivan i antipatičan.

Jbg, znamo svi čija je medicina čiji fudbal je najbolji... :fantom:

Link to comment
8 hours ago, radisa said:

Jbg, meni je recimo Mbape precenjen igrač... I Nijemar... Očekuje se jako puno, a oni isporučuju... Pa uglavnom jako malo, kad zagusti...

 

Miler isporučuje dosta, taman koliko treba, čak i malo preko toga...

 

Jbg, lični afiniteti... Ja ne vilom igrače koji su umetnici, 3 utakmice igraju kao govno, onda na jednoj zasijaju, pa opet kurac na biciklu narednih 5... Uvek ću više ceniti Milere, Milnere i ostale Roj Kinove i slične radilice, bez obzira na poziciju u timu, nego neke Mbape, Nijemarove i Sterlinge i slične umetničke duše koji se podižu sa zemlje 3 minute, a padaju kao pokošeni kad ih neko oštrije pogleda, i važe za velike umetnike i sposobne igrače...

Pa dobro, ne bih ja bas tako crno-belo, imas umetnike koji su bili regularni tokom cele karijere - Platini, Krojf, Maradona, Zidan, Mesi, Pirlo, Xavi, Iniesta...dosta opet zavisi i od klubova u kojim su igrali i pod kojim trenerima su bili. Ja razumem da ovaj Bajern sad  fascinira, jer deluju ko sat i masina u isto vreme, pogodilo se da im je legao i trener, ipak do pre sest meseci su izgledali sasvim drugacije. Dosta rada i srece je potrebno da se sve skocka a da bi izgledalo savrseno kao Bajern sad i nekad ili Liverpul, Ajax, Milan, Arsenal, Barcelona...u medjuvremenu ja volim da gledam i one s druge strane price, poput npr. Nejmara ili Ronaldinja, koji mi fudbal cine lepsim nego Milner ili Kin, bez obzira na krajnji ishod.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbg, znamo svi čija je medicina čiji fudbal je najbolji... :fantom:

Koliki me pamćenje služi, ti preferiraš defanzivan nogomet.😊

Italijani 80-tih.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...