Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Egal utakmica. Bajern metnuo, PSG nije, to je to.

 

Moj glavni utisak je da sam vec odgledao sve velike utakmice i da generalno gubim vreme gledajuci ova finala iz navike. Igrac od 200 miliona u poslednjih pet minuta utakmice bukvalno nije izasao iz ofsajda vazno je da kad se zaleti s loptom ni zid ne bi mogao da ga zaustavi. Drugi u nadoknadi vremena ne dodaje samom saigracu na sedam metara od gola nego pokusava da se namesti da sutne jacom nogom i, naravno, biva izblokiran. Mnogo para, mnogo taktickog treninga s jedne i mnogo fizikalija s druge strane, mnogo geometrije, utakmica po meri savremenog fudbala. Bice zaboravljena do prekosutra od svih osim od navijaca ova dva kluba.

Link to comment
25 minutes ago, borris_ said:

Jesu li ovi izgubili ijednu utakmicu u 2020?

prijateljsku @ nurnberg pred start prolecnog dela sezone 5-1 ili 2

 

svaka cast fliku i ekipi

Link to comment

Najbolji potez uprave Bajerna je davanje šanse Fliku posle petarde u Frankfurtu i otkaza Niki Kovaču. To beše valjda tamo pred kraj godine.

A malo je falilo da ih uzme Poketino.

  • +1 1
Link to comment

Posuću se sam pepelom, iako to nikad nisam javno izjavio; zaista sam verovao da Mbape može biti jedan od najboljih ikada.

Iz te perspektive, njegova igra večeras je kriminalna.

 

To je fudbal, jedan fakin Miler je igrač sa masom trofeja:D

Link to comment
2 minutes ago, Godfrey said:

Posuću se sam pepelom, iako to nikad nisam javno izjavio; zaista sam verovao da Mbape može biti jedan od najboljih ikada.

Iz te perspektive, njegova igra večeras je kriminalna.

 

To je fudbal, jedan fakin Miler je igrač sa masom trofeja:D

Šta fali Mileru? Čovak je jedna od najboljih golgetera™ današnjice, ne razumem ponetu da on ne zaslužuje masu trofeja?

Link to comment
Just now, radisa said:

Šta fali Mileru? Čovak je jedna od najboljih golgetera™ današnjice, ne razumem ponetu da on ne zaslužuje masu trofeja?

Razumem Radisa, sve je okej, u pitanju su lične percepcije igrača. Niko njegove uspehe i trofeje osporiti ne može.

Samo, lični afiniteti..bilo bi svakako lepo da vidimo da je potpisao za Arsenal ili recimo Inter gde bi bio.

Meni jako precenjen igrač.

Link to comment
7 minutes ago, Godfrey said:

Posuću se sam pepelom, iako to nikad nisam javno izjavio; zaista sam verovao da Mbape može biti jedan od najboljih ikada.

Iz te perspektive, njegova igra večeras je kriminalna.

 

To je fudbal, jedan fakin Miler je igrač sa masom trofeja:D

Ako bi došao kod pravog trenera, imao bi šansu :fantom:

Ovo večeras, nije bila toliko skrnava utakmica, nije da od bilo kog finala imam neka posebna očekivanja kada je u pitanju lepota. Čestitke Bajernu, videćemo kako će bez Tijaga sledeće godine.

 

Link to comment
6 minutes ago, Godfrey said:

Razumem Radisa, sve je okej, u pitanju su lične percepcije igrača. Niko njegove uspehe i trofeje osporiti ne može.

Samo, lični afiniteti..bilo bi svakako lepo da vidimo da je potpisao za Arsenal ili recimo Inter gde bi bio.

Meni jako precenjen igrač.

Jbg, meni je recimo Mbape precenjen igrač... I Nijemar... Očekuje se jako puno, a oni isporučuju... Pa uglavnom jako malo, kad zagusti...

 

Miler isporučuje dosta, taman koliko treba, čak i malo preko toga...

 

Jbg, lični afiniteti... Ja ne vilom igrače koji su umetnici, 3 utakmice igraju kao govno, onda na jednoj zasijaju, pa opet kurac na biciklu narednih 5... Uvek ću više ceniti Milere, Milnere i ostale Roj Kinove i slične radilice, bez obzira na poziciju u timu, nego neke Mbape, Nijemarove i Sterlinge i slične umetničke duše koji se podižu sa zemlje 3 minute, a padaju kao pokošeni kad ih neko oštrije pogleda, i važe za velike umetnike i sposobne igrače...

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Jbg, meni je recimo Mbape precenjen igrač... I Nijemar... Očekuje se jako puno, a oni isporučuju... Pa uglavnom jako malo, kad zagusti...

 

Miler isporučuje dosta, taman koliko treba, čak i malo preko toga...

 

Jbg, lični afiniteti... Ja ne vilom igrače koji su umetnici, 3 utakmice igraju kao govno, onda na jednoj zasijaju, pa opet kurac na biciklu narednih 5... Uvek ću više ceniti Milere, Milnere i ostale Roj Kinove i slične radilice, bez obzira na poziciju u timu, nego neke Mbape, Nijemarove i Sterlinge i slične umetničke duše koji se podižu sa zemlje 3 minute, a padaju kao pokošeni kad ih neko oštrije pogleda, i važe za velike umetnike i sposobne igrače...

Upravo o tome govoim, percepcija

Meni su Sterling i Miler slični igrači, nikad ih ne bih doveo u svoj tim. Ali bukvalno mislim da sličniji igrači ne postoje, po precenjosti.

Milner i Roj Kin - uvek rado vidjeni.

Nejmar je brutalan igrač naravno, ne volimo ga jer je takav kakav jeste, ali fudbalski samo gledano, majstor.

Mbape mi je eto, baš sam misilio da nakon povlačenja Ronalda i Mesija dolazi njegovo vreme..broj 1 godinama..zato me večeras razočarao, možda sam samo imao prevelika očekivanja.

Edited by Godfrey
Link to comment

Miler danas sjajan u odbrambenim zadacima, bilo je par sjajnih intervencija gde na prvu pomislis da su to Sule ili Gorecka a ono Miler jbt. U napadu los

Edited by dillinger
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...