Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LIga šampiona 19/20

Featured Replies

Sad se vidi sta su bili Xavi i Iniesta. Cim se povukose propade Spanija, propade Barsa, propade Mesi, propade Pep.
+1
  • Replies 2.7k
  • Views 161.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • gnabry bi dobro dosao nekom klubu kao arsenal 

  • Je l' stvarno postoje osobe muškog pola koje imaju instagram?

  • Sad se vidi sta su bili Xavi i Iniesta. Cim se povukose propade Spanija, propade Barsa, propade Mesi, propade Pep.

Posted Images

2 minutes ago, kipo said:

Ruxo, Ederson se blamira a jedina legenda koju imate sjedi u studiu, komentarise sa Ferdinandom :fantom: Pep ga otjerao jer nije znao nogama

 

otpustio ga brnli pa ima vremena :sad:

Edited by Pokojni Ruxin

1 minute ago, kipo said:

Ruxo, Ederson se blamira a jedina legenda koju imate sjedi u studiu, komentarise sa Ferdinandom :fantom: Pep ga otjerao jer nije znao nogama


Hart samo ćuti i klima glavom. I njega sramota.

 

Čeka se izjava Pepa.

Dobro, nije sasvim propala sezona, uzeli su onaj kup..:fantom:

Dva francuska i nemacka tima u zavrsnici.

Nije to bas slucajno.

Francuzi nisu ni igrali sezonu od prekida zbog virusa a Nemci su prvi zavrsili davnih dana u odnosu na Spaniju, Italiju i Englesku.

15 minutes ago, 189- said:

inace, vrhunska zabava ova cetiri dana.

 

Najbolja završnica ikad, dajte finalne turnire svake godine.

Edited by keitel

15 minutes ago, 189- said:

kakvi chokeri jebote bog. a ni var im ne pomaze vec godinama. pep ce osedeti 

 

 

inace, vrhunska zabava ova cetiri dana.

Osim Lajpcig - Atletiko :fantom:

btw toplo mi je oko srca kad vidim koliko žulja siti. ostalih 364 dana godišnje kad pep ne ispada iz lš se obično pravimo da siti ne postoji i nikog ne pogađaju silni uspesi, kad ono večeras žurka :fantom:

3 minutes ago, 189- said:

necemo preterivati ;D

 

Pa i nije bio neki faktor u Ligi Sampiona otkad odose ova dvojica u poredjenju sa vremenom kad su igrali s njim, kaj ne?

1 minute ago, keitel said:

 

Najbolja završnica ikad, dajte finalne turnire svake godine.

 

I jos jednom + 1000000

Inace mislim da klupiranje B.Silve koincidira sa onom izjavom posle poraza u gradskom derbiju da im je igra bila neprihvatljiva za standarde kluba. Pep je bio vise nego umeren posle tog poraza i hteo je da umanji “štetu”, al eto, izgleda se Portugalac malo zaneo.

1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

btw toplo mi je oko srca kad vidim koliko žulja siti. ostalih 364 dana godišnje kad pep ne ispada iz lš se obično pravimo da siti ne postoji i nikog ne pogađaju silni uspesi, kad ono večeras žurka :fantom:

Ruksa ogorcen :fantom:

kriv je Pepara, bogobojazljivo je usao u mec, ja bar nisam navikao na ovako defanzivnu i izmesanu postavu.

5 minutes ago, keitel said:

 

Najbolja završnica ikad, dajte finalne turnire svake godine.

nece uefa propustiti da zaradi milione sa duplo vise utakmice nego ovako.

 

 

4 minutes ago, Meazza said:

 

Pa i nije bio neki faktor u Ligi Sampiona otkad odose ova dvojica u poredjenju sa vremenom kad su igrali s njim, kaj ne?

mozda nisu neki faktor poslednje 3-4 sezone iako su igrali nekoliko cetvrtfinala i polufinala ali to ne znaci da je messi propao. 

 

ove sezone je kao imao slabu sezonu a on ima 30 golova i 25 asistencija. vise nego kdb za kojeg se prica da je sada medju najboljim igracima sveta jer je prebacio 20 asistencija u sezoni.

 

mnogo bih zeleo da city nekako kupi messija pa da ga vidimo u pl.

Kako to da su pravila igranja rukom i ofsajda nekada bila tako precizna i jednostavna pa sam ih razumeo i ja kao klinac koji je tada tek počeo da pratim fudbal?

 

A sad ništa ne razumem. Čak nisam ni navijao za Siti, a opet mi je neshvatljivo da je priznat drugi gol Liona. Hajde na stranu što je Dembele šmekerski sapleo svog čuvara pre nego što je dao gol. Ali u akciji lopta ide ka čoveku u ofsajdu i sudije procenjuju da nije uticao na igru?! Kako nije, kada trojica igrača Čelzija koji trče nazad usporavaju u trenutku kada lopta ide prema napadaču ubeđeni da će linijski svirati ofsajd ...?! Kako uopšte može da se ne zaustavi igra kada lopta ide u pravcu igrača u ofsajdu kada on tako sigurno utiče na igru, pa makar i preskočio loptu, kao što je ovaj učinio ...?!

 

Sve u svemu, nove definicije fudbalskih pravila i institucija VAR-a otvaraju nova, šira polja za sudijske manipulacije, da ne kažemo - krađe ...

Edited by stoka

2 minutes ago, Lancia said:

Ruksa ogorcen :fantom:

kriv je Pepara, bogobojazljivo je usao u mec, ja bar nisam navikao na ovako defanzivnu i izmesanu postavu.

 

kaže se rezigniran :sleep:

pa pepara redovno ispadne iz lš tako što overthinkuje i izmeša ceo sastav u nokaut fazi, umesto da prosto odigra ono sa čime dominiramo čitave godine pa kud koji. da ga ubaciš u ligaško takmičenje sa svim ovim ekipama imao bi naravno +30 svake sezone u kojoj nije povređen laporte, ali avaj....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.