Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LIga šampiona 19/20

Featured Replies

2 minutes ago, Meazza said:

 

A bez italijanskog, spanskog i engleskog? Sto posto prvi put.


U LS nikad, 1991 u KES. 

  • Replies 2.7k
  • Views 161.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • gnabry bi dobro dosao nekom klubu kao arsenal 

  • Je l' stvarno postoje osobe muškog pola koje imaju instagram?

  • Sad se vidi sta su bili Xavi i Iniesta. Cim se povukose propade Spanija, propade Barsa, propade Mesi, propade Pep.

Posted Images

Bitno da su zajebali UEFA sa FFP.... :lolol:

čestitke svim navijačima liona, pepara je lud ko struja

4 minutes ago, W.F.C. said:

Polufinale sa dva Francuza a nema Marseja i tri nemacka trenera a nema Klopa.. 

 

Dortumnd gleda i ne verue

3 minutes ago, borris_ said:

Koji ce biti scenario polufinala:

Kao 14., 18. ili 40.?

 

1871 :( 

Jel ono bio najveći promašaj u istoriji fudbala s obzirom na magnitudu momenta? I nije imao nikakvu otežavajuću okolnost, bukvalno je trebao da gurne loptu u gol

Greota sto nije prosao Siti, mada amaterski pristup Pepa je neoprostiv.

 

Ruxine, ne brini. Sledeca godina je vasa godina.

kakvi chokeri jebote bog. a ni var im ne pomaze vec godinama. pep ce osedeti 

 

 

inace, vrhunska zabava ova cetiri dana.

Tri najjace lige :plop:

Nego šta kaže xG statistika, jel prošao Pepara?!:fantom:

bilo bi super da ostave ovu foru da se i u polufinalu igra samo jedna tekma, dinamicnije 100 puta

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jel ono bio najveći promašaj u istoriji fudbala s obzirom na magnitudu momenta? I nije imao nikakvu otežavajuću okolnost, bukvalno je trebao da gurne loptu u gol

 

Vrlo moguce.

1 minute ago, Zlurad said:

Ruxine, ne brini. Sledeca godina je vasa godina.

 

ma samo da vidim da pepara pokuša jednom u sitijevskom životu da osvoji lš igrajući našu igru pa nek i izginemo ko ljudi

Sanjam jebote. Dva kluba Lige 1 u polufinalu LS i to iste godine.

4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jel ono bio najveći promašaj u istoriji fudbala s obzirom na magnitudu momenta? I nije imao nikakvu otežavajuću okolnost, bukvalno je trebao da gurne loptu u gol


Sasa Ilic protiv Reala i Marseja, Grubjesic protiv Petrzalke. 1/4 finala LS je, nije neki momenat. :D Da je finale pa da kazes.

Btw, nema boga da je onaj drugi gol regularan, ali mi svejedno izraslo salo oko srca. :D Bio je u ofsajdu onaj pre Dembelea i slucajno ga je lopta cuknula dok ju je izbegavao, ne znam da li je Dembele pravio faul, nisam siguran. I nisam siguran da li je ono bio penal na 1-1, 50/50. 

Al' svaka im cast, bio sam siguran da ce bar jedan od skorojevica ispusiti, nadao sam se oba malo je falilo. :D

Pazite foru da u finale odu Lajpcig i Lion, ni sami ne znaju kako su iz iste grupe prosli.  :laugh:

 

Edited by Plajvi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.