Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Jel ono bio najveći promašaj u istoriji fudbala s obzirom na magnitudu momenta? I nije imao nikakvu otežavajuću okolnost, bukvalno je trebao da gurne loptu u gol

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jel ono bio najveći promašaj u istoriji fudbala s obzirom na magnitudu momenta? I nije imao nikakvu otežavajuću okolnost, bukvalno je trebao da gurne loptu u gol

 

Vrlo moguce.

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Ruxine, ne brini. Sledeca godina je vasa godina.

 

ma samo da vidim da pepara pokuša jednom u sitijevskom životu da osvoji lš igrajući našu igru pa nek i izginemo ko ljudi

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jel ono bio najveći promašaj u istoriji fudbala s obzirom na magnitudu momenta? I nije imao nikakvu otežavajuću okolnost, bukvalno je trebao da gurne loptu u gol


Sasa Ilic protiv Reala i Marseja, Grubjesic protiv Petrzalke. 1/4 finala LS je, nije neki momenat. :D Da je finale pa da kazes.

Btw, nema boga da je onaj drugi gol regularan, ali mi svejedno izraslo salo oko srca. :D Bio je u ofsajdu onaj pre Dembelea i slucajno ga je lopta cuknula dok ju je izbegavao, ne znam da li je Dembele pravio faul, nisam siguran. I nisam siguran da li je ono bio penal na 1-1, 50/50. 

Al' svaka im cast, bio sam siguran da ce bar jedan od skorojevica ispusiti, nadao sam se oba malo je falilo. :D

Pazite foru da u finale odu Lajpcig i Lion, ni sami ne znaju kako su iz iste grupe prosli.  :laugh:

 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...