Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

problem je serija jako teških gostovanja ne samom početku sezone, kada ekipa svakao nije u top formi. a mi smo od iste daleko. niti jedna utakmica koju smo odigrali od početka sezone ne bi mogla da se kavlifikuje kao dobro odigrana. protiv Vencije i Igokee nikako nismo uspevali da prelomimo, a trebalo je, pa smo ulazili u neizvesne završnice bez potrebe. prvo poluvreme protiv Tofaša je bilo jezivo, pa smo se u nastavku izvukli. ovo danas je bilo jezivo od početka do kraja, iako je objektivno bio najslabiji protivnik.

 

nemam statistiku, ali onako odokativno, rekao bih da nam je procenat bacanja na ove 4 tekme ispod 60%, što je nedopustivo.

 

treba vreme da sve klikne, nemam sumnje da će tako i biti, ali nevolja je što je to vreme popunjeno jako teškim gostovanjima u seriji. zaista nam je raspored jeben. a naravno, ne doprinosi ni to što se, od svih mogućih igrača, povredio najbolji. al dobro, povrede su sastavni deo sporta, pa na to ne treba kukati.

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

8 minutes ago, Ted said:

problem je serija jako teških gostovanja ne samom početku sezone, kada ekipa svakao nije u top formi. a mi smo od iste daleko. niti jedna utakmica koju smo odigrali od početka sezone ne bi mogla da se kavlifikuje kao dobro odigrana. protiv Vencije i Igokee nikako nismo uspevali da prelomimo, a trebalo je, pa smo ulazili u neizvesne završnice bez potrebe. prvo poluvreme protiv Tofaša je bilo jezivo, pa smo se u nastavku izvukli. ovo danas je bilo jezivo od početka do kraja, iako je objektivno bio najslabiji protivnik.

 

nemam statistiku, ali onako odokativno, rekao bih da nam je procenat bacanja na ove 4 tekme ispod 60%, što je nedopustivo.

 

treba vreme da sve klikne, nemam sumnje da će tako i biti, ali nevolja je što je to vreme popunjeno jako teškim gostovanjima u seriji. zaista nam je raspored jeben. a naravno, ne doprinosi ni to što se, od svih mogućih igrača, povredio najbolji. al dobro, povrede su sastavni deo sporta, pa na to ne treba kukati.

 

Bolje zajeban raspored na pocetku sezone. Onda imas tokom zime period kada vecinu utakmica igramo kod kuce, sto ce se iskoristiti za pojacani trening. Mnogo je vaznije kako budemo igrali na prolece, nego sad.

Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

problem je serija jako teških gostovanja ne samom početku sezone, kada ekipa svakao nije u top formi. a mi smo od iste daleko. niti jedna utakmica koju smo odigrali od početka sezone ne bi mogla da se kavlifikuje kao dobro odigrana. protiv Vencije i Igokee nikako nismo uspevali da prelomimo, a trebalo je, pa smo ulazili u neizvesne završnice bez potrebe. prvo poluvreme protiv Tofaša je bilo jezivo, pa smo se u nastavku izvukli. ovo danas je bilo jezivo od početka do kraja, iako je objektivno bio najslabiji protivnik.

 

nemam statistiku, ali onako odokativno, rekao bih da nam je procenat bacanja na ove 4 tekme ispod 60%, što je nedopustivo.

 

treba vreme da sve klikne, nemam sumnje da će tako i biti, ali nevolja je što je to vreme popunjeno jako teškim gostovanjima u seriji. zaista nam je raspored jeben. a naravno, ne doprinosi ni to što se, od svih mogućih igrača, povredio najbolji. al dobro, povrede su sastavni deo sporta, pa na to ne treba kukati.

 

Nemoj više da pišeš, daj da u sećanju sačuvamo onog Teda koji je kritikovao upravu, ne ovu naprednu verziju.

Tim je loše sastavljen, sem Tomasa svi visoki igrači su slabo skočni a u odbrani protiv iole pokretljivijeg rivala ničemu ne služe. Ako je Gordić go-to igrač, onda je sezona unapred propala, on ne sme da uzme 10 dalekih dvojki ili trojki.

Link to comment

Sva sreca da sam bio na rostilju u jabuci, pa sam propustio stradanje u kopru. Kolko vidim od pocetka smo bili donji  i vise nego zasluzeno smo dobili po tamburi

Link to comment

Pojeli smo veliko govno sa dovođenjem onog đorđevićevog drugara. Opasan je to kancer. Treba nam osim igrača na 2/3 i  još jedan kvalitetan centar, a otarasiti se njega i nikole pod hitno.

Link to comment
11 hours ago, Goranz said:

Tim je loše sastavljen, sem Tomasa svi visoki igrači su slabo skočni a u odbrani protiv iole pokretljivijeg rivala ničemu ne služe. Ako je Gordić go-to igrač, onda je sezona unapred propala, on ne sme da uzme 10 dalekih dvojki ili trojki.

 

Baš tako. Tomas je jedini kvalitativni iskorak u odnosu na prošlu godinu. Centarsku liniju je trebalo popuniti s nekim rim protektorom koji nije Mozli i bilo kim ko nije Birčević (Mačvan?). 

Jasno je da se išlo na kvantitet ali onda se dešavaju ovakve situacije kao sa Gordićem i fali jasna hijerarhija. Ako Trinkijeri nije u stanju to da hendluje, onda ne znam šta jeste.

 

Link to comment

Kakve ste sve uvrede pisali o onom novinaru Danasa posle Venecije a deset dana kasnije pišete isto što je i on napisao - da vam duva promaja ispod koša. 

Edited by Heaviside
Link to comment

mozda grijesim, ali mi se cini da smo nekako vise fokusirani na evrokup, nego na aba ligu.

kao da ne postoji vjera u to da se preko aba mozemo dokopati el, u cemu ima i neke logike, jer aba od ove sezone nema zagarantovano mjesto u el.

Link to comment

Vidim da se to dosta provlaci kao teza, ali po meni bez osnove. Prve utakmice u EC i ABA su bile slicne, mi vodimo sve vreme, ali nismo u stanju da prelomimo, pa se provukosmo na kraju. Potom 2 utakmice gde jako lose ulazimo, protiv Tofasa uspevamo da se dignemo (dobrim delom i zbog publike), juce ne.

 

Nema neke razlike u pristupu izmedju EC i ABA meceva..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...