Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

U prva 4 minuta primili smo 18 koševa, oni su iz prvih 9 napada imali 4/5 za 3 i 4/4 za 2.

Ništa ne branimo, igramo premekano za razlku od Slovenaca koji ne dozboljavaju nikakav šut ili šetnju kroz reket - svaki pokušaj šuta ili je iz užasno teške pozicije ili je faul.

Zato nam je šut u prvom poluvremenu sramnih 29%.

Već nam postaje TM ovako slab ulazak u utakmicu, s tim što je ovo za još jedan stepen slabije nego protiv Tofaša.

Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

Gordic je uzeo jedno sedam groznih suteva i sad ne potegne sam u tranziciji.

 

Ovo nisam skoro video, čovek sam kao duh na trojci uzme da fintira vazduh i zakorači u reket gde ga čeka tipa 5 igrača. Gudura bi bio ponosan.

Link to comment
1 minute ago, Nebojsa said:

pejdzu se jos veceras zahvaliti na saradnji.


Sent from my iPad using Tapatalk

 

Da, Pejdz je problem, a ne losa selekcija i cinjenica da najbolji igrac misteriozno propusta 4 utakmice.

Link to comment
8 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Da, Pejdz je problem, a ne losa selekcija i cinjenica da najbolji igrac misteriozno propusta 4 utakmice.

 

Ovo..ovako izgledaju ekipe koje nisu dobile platu. 

Da nismo zagrizli vise nego sto mozemo da progutamo ?

Link to comment
 
Da, Pejdz je problem, a ne losa selekcija i cinjenica da najbolji igrac misteriozno propusta 4 utakmice.

nije nista misteriozno, ako ne lazu da ima malu rupturu kvadricepsa to je minimim 3 nedelje mirovanja po svakom protokolu lecenja. sto ne menja cinjenicu da je pejdz uzasan.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment

Toeto, naš tm, primamo koš u potonjoj sekundi...

 

ez aj sed, dobijamo ovo... ali u dvomeču, eventualno, ako spustimo razliku u 4/4 na desetak :ph34r:

 

e da, Birč, znam da neću ništa novo reći, ali... kad je on u igri, to je 4 na 6, jbg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...