Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Just now, Ros said:

to sto ga pejdz drzi ne igra nikakvu ulogu, zar ne? :D

 a panter ga ne drzi ?

ma daj bre ros, bacio ga je

nisam gledao utakmicu, ali vidim da ste kukali onoliko na ovaj faul ... nema mesta tolikoj kuknjavi

Link to comment
Just now, cedo said:

 a panter ga ne drzi ?

ma daj bre ros, bacio ga je

nisam gledao utakmicu, ali vidim da ste kukali onoliko na ovaj faul ... nema mesta tolikoj kuknjavi

Ovo je nacrtani hardenovski flop.

Čuj bacio ga je. Pejdž na pola pada i dalje ovog drži za levu ruku i onda pusti i pada kao da ga je grom raspizdio.

Bukvalno svako izvođenje je faul u napadu da se ovo svira.

Link to comment
Just now, cedo said:

 a panter ga ne drzi ?

ma daj bre ros, bacio ga je

nisam gledao utakmicu, ali vidim da ste kukali onoliko na ovaj faul ... nema mesta tolikoj kuknjavi

jeste ga bacio, ali je pedjz pre toga napravio faul. panter pokusava da ga obidje sa leve strane ovaj ga blokira drzanje i onda se odguruje od njega. isti takav faul je izmisljen beronu na 80:80, s tim da je beron digao ruke i uspeo da obidje cuvara (opet pejdz cini mi se). ne znam sta je trebao bilo koji igrac zvezde da uradi ne bi li izasao po loptu

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Ovo je nacrtani hardenovski flop.

Čuj bacio ga je. Pejdž na pola pada i dalje ovog drži za levu ruku i onda pusti i pada kao da ga je grom raspizdio.

Bukvalno svako izvođenje je faul u napadu da se ovo svira.

 

Just now, Ros said:

jeste ga bacio, ali je pedjz pre toga napravio faul. panter pokusava da ga obidje sa leve strane ovaj ga blokira drzanje i onda se odguruje od njega. isti takav faul je izmisljen beronu na 80:80, s tim da je beron digao ruke i uspeo da obidje cuvara (opet pejdz cini mi se). ne znam sta je trebao bilo koji igrac zvezde da uradi ne bi li izasao po loptu

 

ne mislim da morate isto misliti.

 

kako ja vidim stvar, oba su se drzala i sudije nisu nista svirale. svirale su ocigledno odgurivanje pantera. ne znam koji je od njih fizicki jaci (mislim da je pejdz kudikamo slabiji), pa je mozda to presudilo.

 

ali da je bila neka namera (kradja od strane sudija), kako ste sinoc to predstavljali, ne bih rekao

Link to comment
52 minutes ago, cedo said:

Ne znam sto se komsije ljute na ovo.

 

 

 

49 minutes ago, garmonbozia said:

Bukvalno ga bacio Panter sa obe ruke na zemlju.

Bacio ga je Panterica ali ga je Pejdž prethodno držao sa obe ruke, no kako god, danas je novi dan a da ne zaboravim: Četitam vam KRK, zaslužili ste.

Link to comment

Drago mi je sto smo ovoliko mocni i sto imamo pomoc drzave i saveza i sudija. Pejdz vrhunska gluma, ali i to treba znati. Berona smo istukli posteno, sudije nista ne sviraju. Na jednom mestu psd, grbovic, sasa pavlovic, svima osmeh na licu. Pobedu i trofej ne znam da li smo zasluzili jer smo svaku utakmicu igrali nekako kilavo i ne bi bilo nezasluzeno ni da su oni uzeli, pogotovo posle beronove trojke u polufinalu. 

Link to comment

shimpr :pera:

 

Jare & Pejdž :pera:

 

ma, svi!

 

ja kapiram navijačke strasti i sve te lijepe stvari, ali ovakvu odvojenost od realnosti čovjek stvarno rijetko viđa...

 

... a sve praćeno nesnosnim skičanjem zbog nebitnog™ trofeja

 

mada ok, slagao sam sad - ovo skičanje ne da nije nesnosno, nego je muzika za moje uši :evilsmile: 

Link to comment

Ne kukaju oni zbog kupa, vec osecaju da prolazi njihovih 5 minuta, i oseca se onaj vetar kad se dize uspavani dzin, kad pocne ne samo da pobedjuje vec i da bije olos sto se uskurcila dok je bio u snu. To je ono zbog cega cvile misevi, zbog cega su im oci ko kafanske sarme, pa pljuju, upiru prsticima, pisu saopstenja, a samo gledaju gde ima kakva rupa da se sakriju kad krene valjak da rola... 

 

I oni to znaju, i mi znamo, i oni znaju da mi znamo... 

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Izuzetno nebitno takmicenje, ne znam zasto su se svi uzrujali. Trebalo je da odemo sa rezervama, da igraju pejners i omladinci. Mozda bismo odmah ispali, mozda ne bismo pokrali protivnika u finalu, ali bismo ostali neokaljanog obraza, a ovako moramo da crvenimo od sramote sto su nam sudije pomogle. Bolje castan poraz, nego sramna pobeda

 

Link to comment

Sramno ponasanje markusa pejdza nakon odglumlljenog iznudjenog faula. Da se onako pokvareno, mucki iza ledja smeje, treba mu oduzeti drzavljanstvo pa neka kup gleda iz fotelje

Link to comment
Ne kukaju oni zbog kupa, vec osecaju da prolazi njihovih 5 minuta, i oseca se onaj vetar kad se dize uspavani dzin, kad pocne ne samo da pobedjuje vec i da bije olos sto se uskurcila dok je bio u snu. To je ono zbog cega cvile misevi, zbog cega su im oci ko kafanske sarme, pa pljuju, upiru prsticima, pisu saopstenja, a samo gledaju gde ima kakva rupa da se sakriju kad krene valjak da rola... 
 
I oni to znaju, i mi znamo, i oni znaju da mi znamo... 
Još Sale i plej i pali se mašina.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...