Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

18 minutes ago, J.R. Cash said:

Trfunovc koji daje Beronu metar i po :ziga:

 

Da nam letos igrace nije dovodio dresirani majmun, ne bi se postavljalo pitanje ko je bolji tim. Partizan je timski mnogo ispred. Bolja hemija, podela uloga. 

+1

mada jasno je  bilo i pre tekme

 

 

cestitam vam na osvajanju kupa

(mada je to bilo jasno jos posle 1/4 :D ) 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jbt ja mislio da je kup nebitan

 

+1

 

Ali ovolike reakcije na suđenje od strane navijača tima kojima su te iste sudije dodijelile prethodni trofej na tacni, jbt.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jbt ja mislio da je kup nebitan

 

Bitnije je od kupa što je ovo već ko zna koja završnica protiv dobre ekipe koju okrećemo i dobijamo. Virtus, Cedevita, Zvezda...  

Link to comment
To rade treneri sirom planete, verovatno ima nekog rezona. Da je Zvezda uvodila loptu ispod kosa i desilo se isto, opet biste pricali kako je debil sto nije zvao tajmaut. Naknadna pamet.
Rade, al pod odredjenim uslovima, npr kad hoce da izmenjaju igrace ili da cepe neki specijal.
Ovde je to bilo besmisleno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment

Ali Jaramaz... Najgora ona partizanština koja kulja iz njegovih očiju kad se ostali ukenjaju, neopisivo mi je drago zbog toga što konačno opet imamo domaćeg igrača koji će zubima da ide na ove

Link to comment

uh, tek sad sam se malo smirio.

ova pobjeda ostace upisana zlatnim slovima u istoriji evropskih boston seltiksa, tj.nas.

ovako se suprotstaviti milionerima neogranicenog budzeta iz zeleznika i sa malog kalemegdana, moze samo institucija evropske kosarke kakva je kkp.

da je sudjenje bilo korektnije, rijesili bismo ovo i ranije, ali sta se moze, valjda ce se i u tom segmentu stvari popraviti.

ja jos uvijek mislim da je ovo san. trofej aba super kupa, trofej domaceg kupa...., bravo, bravo, bravo.

Link to comment
 
+1
 
Ali ovolike reakcije na suđenje od strane navijača tima kojima su te iste sudije dodijelile prethodni trofej na tacni, jbt.
Stiglo se do analize izraza lica sudijama, ako ovako nastave, moraće neko da pozove hitnu i policiju
Link to comment
9 minutes ago, keitel said:

 

+1

 

Ali ovolike reakcije na suđenje od strane navijača tima kojima su te iste sudije dodijelile prethodni trofej na tacni, jbt.

 

Vidis da optuzuju Belosevica da se za male pare prodao. Dok je krao za njih bio je covek na mestu, i nas najbolji sudija

Link to comment

Samo da primetim da su nagrublju gresku sudije naprave protiv partizana kad je onaj klinac dosudio tehnicku onom čupavom partizanovcu zbog trashtalka.
To mu je bila 4ta lična i to prvom poluvremenu.
Tu je direktno uticao na utakmicu, a to se ne radi

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Vidis da optuzuju Belosevica da se za male pare prodao. Dok je krao za njih bio je covek na mestu, i nas najbolji sudija

 

:ziga:

 

nestvarni likovi, hipokrizija u punom sjaju.

Link to comment
12 minutes ago, MocaVukotic said:

I jeste nebitan, bitno je reci vucicu "pusi ga ciganine" 

 

1 minute ago, Sundance Kid said:

 

:ziga:

 

nestvarni likovi, hipokrizija u punom sjaju.

 

+1

 

Edit: cestitke na pobjedi!

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...