Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

28 minutes ago, BWA said:

ako klub koji se plasira u el preko evrokupa udje u top 8 el, on igra evroligu i sljedece sezone, a samo pobjednik ec ide u el.

valensija se preko evrokupa plasirala u evroligu.

mada, kad je u pitanju djordi, to ne mora nista da znaci.

 

Znaci...dve godine cemo da vezemo :blush:

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Pa usao je u poslednju cetvrtinu sa Jankovicem, potpuno bespotrebno pored dve crnje. Ovaj mu se oduzio sa dva faula (mozda jedan na Teu nije bio) i jednim neotvaranjem posle bloka za lake poene, doduse ni pas nije bio najsjajniji.

Link to comment

Pa onako kako sedi, prekrstenih nogu i bez obloga, deluje da mu nije nista. 
Nisu nijednom ponovili na snimku povredu, pretpostavljam da je iskrenuo zglob doskokom na Teovu patiku, ako nije bas tesko istegnuce to je pauza od nekoliko dana do dve nedelje.

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ide repriza na sk1

:s_d:

 

Pratio sam malo ovde, malo na SK..i onda izadjem, rekoh valjda cemo izgubiti sa manje nego sto smo ih pobedili, nadjem se sa bratancem, on kaze pobedio Partizan...Sta bre?

Nadao sam se da ce nocas pustiti snimak. Sipak! Zlikovci prave programsku semu samo da meni napakoste! :mad:

Edited by Nesh
Link to comment
19 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Mosley konstantno zakidaju na blokadama. VEceras mu upisane samo 2, a imao je sigurno bar 4..

 

Ćuti, što manje upada u oči bogatim evropskim orlušinama, veća šansa da će ostati dogodine. Mada mislim da su ga već snimili.

Link to comment

Ako sam dobro ispratio tabelu +6 nam daje mogucnost da izgubimo jos jednu do kraja. Ako dobijemo sve, bilo kakva pobeda u nedelju nam je dovoljna. Posle buducnosti gostujemo krki, cekamo megu i u poslednjem kolu idemo kod cibone. S krkom igramo tek 29.02 zbog kupa  i reprezentacija

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...