Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Auf... Zalicilo u drugom na onaj stari partizan, mucenje, mucenje, pa par dobrih minuta, opet mucenje, odbijanje da se umre i na kraju glavom kroz zid... Do eldorada!

Trinkiju puno srce, a i meni. Da vidimo jel ovo prekretnica sto se tice waldena, nisam dosad ni blizu video da on ima ovo u sebi, da povede ekipu jako i do samog kraja. 

Link to comment

Celu četvrtinu se oseća preokret u vazduhu, samo da je malo bolja selekcija šuta. Birčević sa pripaljivanjem trojki i Jaramaz sa forsiranjem 1 na 1.:isuse: Onda je Walden uzeo stvar u svoje ruke, a Teodosić rešava poslednji napad. Šteta što u Parizu nije obruč pogodio.:cry: Bivši selektor mora u Istanbulu da se vadi. Mi ostale prašinare da otresemo kući do kraja. Da se vratimo sledeće sezone gde prirodno pripadamo.

Link to comment
4 minutes ago, Tresko said:

Šta sad, tek u martu sledeća tekma?

 

Da, nije lose da malo odmorimo i oporavimo se, plus ta poslednja bi trebalo da bude rutina i nabijanje razlike.

 

E sad, sa 5:1 bice samo jos jedna ekipa u ostatku takmicenja, vrvtn Unikaha, znaci morali bismo da imamo prednost domaceg terena do finala, a mozda i u finalu, ne znam sta je tiebreaker ovde sa ekipama koje nisu medjusobno igrale. Izlisno govoriti koliko znaci domaci teren u seriji na 3 pobede.

Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Ovo nije namerno, ali je jajarski i potpuno nepažljivo. Ko ga jebe, nek se guze sada sa Darušafakom za prolaz dalje

 

darušafaki je sada dovoljno i pola koša protiv Virtusa. teško će Virtus do pobede...ali ne sumnjam da će igrati evroligu. Uguraće ih sa wild cart.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...