Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Valensija izgubila od Barselone i sad je osma na tabeli, Armani ima isti broj bodova i lošiju koš razliku, čovićevici su odmah iza, na pobedu manje.

Edited by napadaj
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Valensija izgubila od Barselone i sad je osma na tabeli, Armani ima isti broj bodova i lošiju koš razliku, čovićevici su odmah iza, na pobedu manje.

:laugh:  

 

(za ono pre edita  ;))

Link to comment

Najbolje što ćemo sad gledati šta radi jebena Valensija sledećih 15 kola u Evroligi umjesto da uzmemo taj domaći teren do kraja i osvojimo trofej. Titula evrokupa >>>> učešće u Evroligi.

Link to comment
5 minutes ago, J-♣ said:

Dakle, ono Đordijevo: finalisti eurokupa u evroligu mačku o rep. :mellow:

ja tom ljigavcu ne vjerujem ama bas nista. nisam siguran da bismo igrali el sve i da osvojimo evrokup.

licno, mnogo bi mi vise znacio trofej ec, nego plasman u el kroz izgubljeno finale.

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

ja tom ljigavcu ne vjerujem ama bas nista. nisam siguran da bismo igrali el sve i da osvojimo evrokup.

licno, mnogo bi mi vise znacio trofej ec, nego plasman u el kroz izgubljeno finale.

 

+1

 

Takmicenja se igraju zbog trofeja. A i fali nam taj..

Link to comment
10 minutes ago, bradilko said:

kako sad to? 

ako klub koji se plasira u el preko evrokupa udje u top 8 el, on igra evroligu i sljedece sezone, a samo pobjednik ec ide u el.

valensija se preko evrokupa plasirala u evroligu.

mada, kad je u pitanju djordi, to ne mora nista da znaci.

Link to comment

Baš smo opasni. :wub:

 

Zašto je Trinkijeri ispizdeo na Mekadua kod one odbrane? Deluje mi da ništa nije zgrešio. Posle ga nije vraćao u igru, igrao je Janković. 

 

Koliko je super ova konferencija za štampu. Obojica trenera šaltaju tri jezika, italijan kod nas, naš kod njih. 

Edited by pacey defender
Link to comment
12 minutes ago, pacey defender said:

Baš smo opasni. :wub:

 

Zašto je Trinkijeri ispizdeo na Mekadua kod one odbrane? Deluje mi da ništa nije zgrešio. Posle ga nije vraćao u igru, igrao je Janković. 

 

Koliko je super ova konferencija za štampu. Obojica trenera šaltaju tri jezika, italijan kod nas, naš kod njih. 

 

Nesto mu je Kakadu odgovorio, cini mi se da  mu se nije svidelo

Link to comment
14 minutes ago, BWA said:

ako klub koji se plasira u el preko evrokupa udje u top 8 el, on igra evroligu i sljedece sezone, a samo pobjednik ec ide u el.

valensija se preko evrokupa plasirala u evroligu.

mada, kad je u pitanju djordi, to ne mora nista da znaci.

hvala @BWA 

osvajamo

Link to comment
16 minutes ago, pacey defender said:

Baš smo opasni. :wub:

 

Zašto je Trinkijeri ispizdeo na Mekadua kod one odbrane? Deluje mi da ništa nije zgrešio. Posle ga nije vraćao u igru, igrao je Janković. 

 

Koliko je super ova konferencija za štampu. Obojica trenera šaltaju tri jezika, italijan kod nas, naš kod njih. 

Ne, ne, igrao je i sledecih par poseda, onda ga je zaboravio na klupi. Mozda jer vise veruje novici i thomasu, koji je konacno nesto i odigrao, nemam pojma

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...