Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Biće to sve ok, nije ovo gsw od pre par sezona, no nas kkp. 

 

Glede Zagora, pas ka Pejdžeru bi morao biti lob a to traje, tako da Pejdž pas tanka odluka, Thomas u trenutku jeste imao poziciju gde bi možda mogao leđima da odigra. 

A ovako iz trka naskok i šut, hm. Nije ni nerezonski. 

 

Zao mi je sto ga tovare mamlazi govnima, a Tomas bolje da odigra nešto nego što repuje dan pred tekmu. 

 

Sreća pa smo nabili Bolonju te se zaista ne brinem za prvo mesto.(i dalje) 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Stvarno je idiotski sad mazati govnima Zagorca. Ok, nije pogodio, dešava se to i najboljima, izgubljena je jedna utakmica i šta sad. Idemo dalje, sve zasada funkcioniše odlično, igra se lepo i pobedjuje.

Da se zaključi, Rade je odlučio da će on da šutira ili ide do kraja, u momentu kad je uzeo loptu posle skoka i to je to, ništa više nije gledao išao je da on zaključi.

Da je gledao, i razmišljao, fakat imao je Thomasa u "ofsajdu" i prilično lak pas da ovaj zakuca za produžetke.

9FKbNoo.png

Bt65bNO.png

 

Juče je baš falio Redding. Da je on igrao, oprali bi ove bez problema.

 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

Ne da bi prošao pas za Tomasa nego bi bilo vremena i za pas Gordiću pa ovaj da odigra Tomasu. Toliko je taj pas bio "nemoguć"

To je sve nepouzdano. Pravo resenje je da nadribla bar do linije penala. Thomas bi mu verovatno obezbedio prostor za polaganje, a ako ne imao bi vremena i za lagan sut i za eventualno dodavanje. Plus bi imao sansu za dva plus jedan. 

Link to comment

Gde nepouzdano covece, brz pas o pod i Tomas sam pod kosem, evo na drugom skrinshotu se vidi i kako mu lopta lezi u desnoj ruci, samo treba iz driblinga da je doda, to se uci sa 10 godina.

 

Slazem se sa ovim sto Tresko kaze - lik je sebi u glavi nacrtao da ce da odlucuje i kako ce da odlucuje i to je to, isto ovako bi sutirao i da nije bilo nikoga ispred njega i da su bila cetvorica zelenih. Jbg.

Link to comment

Pa to je Zagorac, jbg. Zato se i nije zadrzao u Memfisu, niti posle napravio bolju evropsku karijeru. NIje medju najpametnijim kosarkasima u sirem centru Beograda. 

 

Citam da ga se opasno maze govnima, mogli bi navijaci Partizana da se malo prizovu pameti. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Gde nepouzdano covece, brz pas o pod i Tomas sam pod kosem, evo na drugom skrinshotu se vidi i kako mu lopta lezi u desnoj ruci, samo treba iz driblinga da je doda, to se uci sa 10 godina.

 

Slazem se sa ovim sto Tresko kaze - lik je sebi u glavi nacrtao da ce da odlucuje i kako ce da odlucuje i to je to, isto ovako bi sutirao i da nije bilo nikoga ispred njega i da su bila cetvorica zelenih. Jbg.

Da, moralo bi o pod, to je uvek nesigurno kad lopta ide visokom igracu. Mislim da je vrlo retko da cak i plejmejkeri to uspesno izvedu, a kamoli krila. Mada je Thomas spretan, i da ode malo nize mozda bi se snasao. 

 

Ne kazem da sigurno ne bi uspelo, ali mislim da bi bilo mnogo sigurnije da nadribla jos dva koraka. Paige bi bio u boljoj poziciji, mozda i Gordic a lakse bi bilo baciti visok i spor pas Thomasu...

Link to comment

Pas Tomasu je morao da ide još pre nego što je došao na centar, Tomas je bio sam sekund-dve i tada bi lagano poentirao... jedini problem bi bio što bi ostalo 6-7 sekundi da oni nešto urade. Pas Pejdžu ili čim je krenuo sa loptom jer je Pejdž brzo stigao do trojke ili nakon ulaska u reket i povratne. Ono što je uradio je generalno bilo najgore moguće, šut bez balansa nakon što ga je protivnik stigao... ionako mlatimo praznu slamu jer Zagorac ima prilično nizak procenat realizovanih kontri 1 na 0, tako da je očekivanje da on nekom pravovremeno doda u kontri čist SF.

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

Pas Tomasu je morao da ide još pre nego što je došao na centar, Tomas je bio sam sekund-dve i tada bi lagano poentirao... jedini problem bi bio što bi ostalo 6-7 sekundi da oni nešto urade. Pas Pejdžu ili čim je krenuo sa loptom jer je Pejdž brzo stigao do trojke ili nakon ulaska u reket i povratne. Ono što je uradio je generalno bilo najgore moguće, šut bez balansa nakon što ga je protivnik stigao... ionako mlatimo praznu slamu jer Zagorac ima prilično nizak procenat realizovanih kontri 1 na 0, tako da je očekivanje da on nekom pravovremeno doda u kontri čist SF.

 

Tako je. Ne bi moralo da bude pas od zemlju, samo normalan direktan pas ka Tomasu, pogledajte još jednom ovaj prvi frejm, gde je Tomas gde je devetka domaća. A za ovaj ostatak vremena, to je zanimljiva tema, iznenadio me je broj ljudi sa kojima pričam i čak i nekih u trenerskim nekim krugovima jer smo baš skoro imali raspravu na tu temu, koji misle da se mora ostaviti poslednji šut, da se ne ostavlja protivniku vreme. Ok, ovo je baš čista situacija ideš daš koš jer si na ziceru faktički ali i generalno dešavaju se nekad situacije gde ostaneš sam i onda posle 5sek uzmeš poslednji šut ali iz neuporedivo teže situacije.. Bio je Gordićev šut iz jedne četvrtine ili nzm kad je iz ofanzivnog skoka ostao sam i šutirao za 3, za mene je to bio super šut, za neke druge nije jer je ostalo vremena. 

 

Elem, što se Zagorca tiče, biće da je ova situacija bila. On je dečko pogodio dva teška šuta ni iz čega, osetio je da treba da preuzme odgovornost. Mali problem je što on često preuzima tu odgovornost i to ne izgleda baš dobro uglavnom. Biće da je Zagorac znao posle bacanja koja je razlika između dva sata ali da kad je skinuo loptu i krenuo grlom u jagode verovatno cenio da je najbolje da se ne zajebe i da šutira, tu se slažem da on čim je uhvatio skok je prelomio da on rešava pa makar. Ogromna greška na ovom nivou košarke  je što nije dignuo glavu, pogledao sat, možda bi onda slučajno i ugledao Tomasa ili Pejdža pa se predomislio. Ovako sa svojim zabijanjem glave u parket što otprilike je jedna od prvih košarkaških lekcija koju dobiješ došao je dokle je došao. 

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

Tako je. Ne bi moralo da bude pas od zemlju, samo normalan direktan pas ka Tomasu, pogledajte još jednom ovaj prvi frejm, gde je Tomas gde je devetka domaća.

Ali devetka gleda u Zagorca, da je pokusao direktan pas velike su sanse da bi devetka stigla da presece, uopste nije toliko daleko.

Link to comment
1 hour ago, Borisha said:

Ali devetka gleda u Zagorca, da je pokusao direktan pas velike su sanse da bi devetka stigla da presece, uopste nije toliko daleko.

 

To i ja mislim

Link to comment

Previše tripujete :D čovek je u totalno lošem položaju, nije ni zauzeo nikakav stav, iole normalan pas ne bi mogao da preseče, na kraju krajeva otvoren mu je lob pas koji uopšte ne bi bio rizičan jer nema nikakve pomoći sa strane. Ali, mislim da je bilo dosta o ovome.

 

Ne znam dal je Reding uopšte imao famoznu temperaturu ali sada kažu da je povređen, tj da ima povredu mišića i da se naravno kao i obično u evropskoj košarci prvo nije ni znalo da je povređen a sada nema nikakav timeline za njegov oporavak. 

Link to comment

Nije problem reći da je Zagorac ogromno razočarenje u odnosu na ono što se očekivalo od njega, čak i u momentu kada je išutiran iz Betisa. Smatralo se, a i sam sam bio tog stava, da je problem u samopouzdanju i da je dovoljno dati mu loptu u ruke duži vremenski period i da će sve doći na svoje. Međutim, dovoljno vremena je prošlo a on ne pokazuje znake tog napretka, iako ima apsolutnu slobodu u igri kao nijedan drugi košarkaš Partizana. 

Vidjećemo kako će izgledati hijerarhija u timu kada krenu bitne utakmice, mislim da je određivanje iste ubjedljivo najveći problem u ovogodišnjem timu Partizana.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Previše tripujete :D čovek je u totalno lošem položaju, nije ni zauzeo nikakav stav, iole normalan pas ne bi mogao da preseče, na kraju krajeva otvoren mu je lob pas koji uopšte ne bi bio rizičan jer nema nikakve pomoći sa strane. Ali, mislim da je bilo dosta o ovome.

 

Ne znam dal je Reding uopšte imao famoznu temperaturu ali sada kažu da je povređen, tj da ima povredu mišića i da se naravno kao i obično u evropskoj košarci prvo nije ni znalo da je povređen a sada nema nikakav timeline za njegov oporavak. 

pominje se 2 mjeseca pauze.

navodno je pokidao misic u teretani.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...