Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

revanš igramo u Pioniru (krcatom), nadam se da će igrati i Reding a i Veličković (što ga nije bilo danas???),  a za očekivati je da ne ponovimo ofanzivno izdanje od danas

 

inače mi je potpuno nejasno dovođenje Birčevića. čak iza ove igrače koji su se pokazali kao promašaj može da se uhvati neki rezon, šta se htelo. šta se htelo sa Birčom meni izmiče. osim da se poveća broj domaćih igrača na silu radi zadovoljenja nekakvog odnosa stranih i domaćih igrača. kao rešavanje nekog nametnutog a realno nepostojećeg problema.

 

 

 

 

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

19 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Poruke podrske sigurno..

 

Nego, vodi Trento protiv Virtusa..

izgubio trento 67 - 73. gledao malo 4/4 .. očajna kaubojska košarka.

 

mene više brine što će venecia verovatno izaći iz grupe sa 5 - 1. moraćemo virtus ponovo da dobijemo ako želimo domaći teren.

večeras dobili promiteas u grčkoj a u grupi su im velesile poput oldenburga i breše :rolleyes:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
46 minutes ago, garmonbozia said:

Mi ćemo morati da dobijemo obe kući da bismo prošli dalje, treba razmišljati prvo o tome, pa tek o nekom domaćem terenu, ne ložite se.

 

Dobicete ove indijance komotno a o Trentu ne vredi ni razmisljati, tu ce pasti jedna stoka razlike. Sve sto treba je ne izgubiti u Bolonji vise od 18 razlike i svejedno ste prvi u grupi, pravice se tu izgleda neki krug od tri ekipe a vi ste jos uvek u odlicnoj poziciji.

 

Imajte malo poverenja u ovaj tim, odlicnu ekipu je skupio Trinkijeri. Da je Reding igrao veceras i ovo biste dobili.

Link to comment

Imam poverenja, samo ne volim da se pada u neku euforiju kada nismo prošli ni pola puta... Imamo jako dobru seriju i neminovno će se desiti pad, samo se nadam da to neće biti skorije.

Link to comment

Zagorac izbrisao instagram nalog, pretpostavljam zbog poruka raznoraznih debila zbog ovog promasaja. Ne mogu da shvatim da neko ko se naziva navijacem jednog kluba moze takve stvari da radi igracima, nije mi jasno kako ne kapiraju da je igracima dovoljno pritiska i bez toga da im se navijaci najebavaju majke preko drustvenih mreza kad im neki sut ne udje. I sta ce sutra kad opet dodje u situaciju da resi utakmicu? Treba da razmislja u tom trenutku koliko ce navijaca da mu se isere po glavi ako promasi. Bolestan narod.

Link to comment

ne briše on instagram prvi put. malo glavu da počne da trenira i biće sve ok

 

fali dule u tom segmentu nadogradnje igračeve ličnosti

 

 

Link to comment

Nepotreban poraz, slicno kao nepotreban sut Zagorca na kraju ali dobro teramo dalje. ovi u Pioniru padaju za sve pare i odlicno je sto igramo sledecu odmah sa njima dok je poraz svez. Jos je bolje sto nam je Trento zadnje kolo a najbolje bi bilo kada bi se poklopilo da u zadnjem kolu Turcima znaci pobeda protiv Virtusa. ali to je vec mart, ima podosta do tad.

Link to comment

bice sve dobro.

 

zajebano gostovanje, nije da smo bili neki favoriti u ovom mecu.

dobro su nas tukli u odbrani, sudije dozvolile dosta kontakta, sto uvijek odgovara manje kvalitetnoj ekipi.

 

faku bismo svakako morali dobiti u bg i da smo dobili danas, a 2 razlike nije nista.

idemo dalje.

 

Link to comment
Rasprodate karte za Darušafaku za sledeću sredu.
Igra se u pioniru pa ako se oduzmu sezonske, i nije neko čudo.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...