Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

18 minutes ago, goofs said:

Trinki na konferenciji u fazonu "sutiram se u dupe od srece jer imamo profesora Koprivicu". Da mi je znati ko je onomad tog coveka oterao iz Partizana...

 

Silobad..

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

 
Salo :hail: zahvaljujem!
 
 
Provrteh snimak, nadrealno sta smo mi odigrali, kukamo cele sezone kako nam fali suter, a sad nam tri pleja ubace po 20. Za Voldena se cinilo da ima prostora da se uzdigne, ali ova dvojica bas iznenadili, pogotovo Gordic jer je taj covek u stanju da vec sutra odigra 1/11 za 2p 1a 5to utakmicu protiv Primorske. Novica doktoski, znaci ko leba covek za ove jednom-u-tri-nedelje utakmice, ostali manje ili vise dovoljno, kad das 60p za poluvreme i sutiras trojke 50% treba bas mnogo drugih stvari da zajebes da izgubis utakmicu.
 
Kod Kindera - Teo madjija, i dalje je klasa, falio nam je u Kini jbogaleb kljakavi. Onaj
(centaršut?) za 48mi poen Virtusa je da ti stane pamet. Pefi standardno jak u svim kategorijama ali ne može da ubaci. Salou naklon do groba, jako mi drago što mu je priređen 1 doček, mnogo je dobar lik, pička ćelava tm
 
Teramo dalje, ovolika pobeda nam ostavlja mogucnosti i da se pobijemo za prvo mesto, što bi bilo dosta značajno jer se ukrštamo sa gadnom grupom.
A tek ta grupa što se ukršta sa gadnom grupom...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
Trinki na konferenciji u fazonu "sutiram se u dupe od srece jer imamo profesora Koprivicu". Da mi je znati ko je onomad tog coveka oterao iz Partizana...
Par meseci nakon što je otišao, naslagali smo Lea, Bertu i Gagija u bolnicu.

Sent from fav toy

Link to comment

Pa jel Šilobad ( ubačeni ciganski element) pozvan na odgovornost, ili još uvek smrdi na nekoj poziciji u klubu?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

nije da vam brojim al partizan za sada ima 6 stranaca koje koristi u 12, ne racunam posrbljenog markusa kao ni pejnersa/njegovu zamenu..

sa druge strane, zvezda koristi 4(gist, baron, punter, zo) a ceka se perp, s tim sto ce raditi na tome da i gista pedaliraju.. #samokaem

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...