Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Likovi sa juga su zauzeli mesta na kojima inače budu Partizanovci sa istoka, kojima pripada onaj nesrećnik sa snimaka od pre neki dan.

Edited by napadaj
Link to comment
14 minutes ago, goofs said:

dajte klip celavove konfice, pls


 

 

:nobles:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:


 

 

:nobles:

 

Salo :hail: zahvaljujem!

 

 

Provrteh snimak, nadrealno sta smo mi odigrali, kukamo cele sezone kako nam fali suter, a sad nam tri pleja ubace po 20. Za Voldena se cinilo da ima prostora da se uzdigne, ali ova dvojica bas iznenadili, pogotovo Gordic jer je taj covek u stanju da vec sutra odigra 1/11 za 2p 1a 5to utakmicu protiv Primorske. Novica doktoski, znaci ko leba covek za ove jednom-u-tri-nedelje utakmice, ostali manje ili vise dovoljno, kad das 60p za poluvreme i sutiras trojke 50% treba bas mnogo drugih stvari da zajebes da izgubis utakmicu.

 

Kod Kindera - Teo madjija, i dalje je klasa, falio nam je u Kini jbogaleb kljakavi. Onaj pas (centaršut?) za 48mi poen Virtusa je da ti stane pamet. Pefi standardno jak u svim kategorijama ali ne može da ubaci. Salou naklon do groba, jako mi drago što mu je priređen 1 doček, mnogo je dobar lik, pička ćelava tm

 

Teramo dalje, ovolika pobeda nam ostavlja mogucnosti i da se pobijemo za prvo mesto, što bi bilo dosta značajno jer se ukrštamo sa gadnom grupom.

Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

na konfi sale vise govorio o nama. puna su mu usta partizana. vidi se da je bio ganut docekom. jednog dana valda ce doci da nas vodi. 

 

+1

 

kamen suzu da pusti

Link to comment
5 minutes ago, Nesh said:

Ima li negde snimakl tog doceka? Videh samo na nekom sajtu 20tak sekundi iz perspektive tunela, prekida se kad treba da izadje na teren.

 

Link to comment

Ja uopste nisam impresioniran nasom napadackom igrom. Jucerasnja utakmica je bila incident sto se tice % za tri (u jednom momentu u prvom poluvremenu smo imali nestvarnih 7/10), poklopilo se da vise igraca imalo sutersko vece, ali su neke stare boljke ostale. Mi smo dali 62 poena za poluvreme a imali 9 assista, na kraju 100 poena uz 16 as, Virtus 6 vise od nas.

 

S druge strane, odbrana je ocekivano bila na nivou. Odlicno pripremljen mec, svi igraci odradili svoje zadatke. Naterali smo Virtus na veliki broj izgubljenih lopti, kontrolisali skok, sve sto je trazeno pre meca smo ispunili..

 

Neko je pitao Trinkija posle utakmice, da li je ovo kako je on zamisljao da mu igra ekipa, on naravno nije hteo decidno da kaze da, ali jasno je da je to to. Siroka rotacija, juce 10 igraca sa preko 10 minuta, bez izrazitog lidera, trazis raspolozene igrace i shodno tome rasporedjujes minutazu.

 

I da, bilo bi lepo da bar pola ljudi koji su sinoc bili Areni dodje i protiv Cedevite, da se ne ponovi prosla sezona kada smo se ispraznili na mecu sa TT-om, pa nas rutinirali bez problema. Momci su to definitivno zasluzili..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...