Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

7 minutes ago, goofs said:

jboga predsednik sportaš

za početak pročitati celu izjavu o vučiću sportašu

 


- Prirodno navijam za Italiju, ali ako treba neko da me pobedi, neka bude Srbija. Ali mislim da je Srbija u maloj prednosti. Ja živim u sportu, radim u sportu, u Italiji je kriza, nema taj sport podršku. Menjaju se zakoni u vezi sa porezom i velika je afera, u Olimpijskom komitetu se svađaju, ali vidim da će se igrati kvalifikacije i vi imate veliku sreću da imate predsednika Vučića koji je veliki sportista. Ja pričam o sportu, a imati olimpijske kvalifikacije u Srbiji, to je velika stvar.


 

o izjavi treba da se raspravlja na reprezentativnom topiku, da li nam trebaju kvalifikacije, po koju cenu(sportsku/finansijsku)...
 

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

za početak pročitati celu izjavu o vučiću sportašu

 

 

 


 

o izjavi treba da se raspravlja na reprezentativnom topiku, da li nam trebaju kvalifikacije, po koju cenu(sportsku/finansijsku)...
 

+1

vidim da sinocnji ataci afz-a na tebi nisu ostavili traga.😁

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Rade je super lik i apsolutno ne zasluzuje da se poliva govnima..

 

Utakmica sa Cibonom, tipa drugi minut, Zagorac napravi neku beskrajno nebitnu grešku, lik par mesta iza nas krene da histeriše i da mu psuje sve do sedmog kolena

 

Link to comment
19 minutes ago, Tresko said:

nije sposoban da završi kontru postizanjem koša.

i ovo je potvrdjeno na vise no reprezentativnom uzorku...nije za polivanje, za kritiku i wtf reakcije jeste

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Utakmica sa Cibonom, tipa drugi minut, Zagorac napravi neku beskrajno nebitnu grešku, lik par mesta iza nas krene da histeriše i da mu psuje sve do sedmog kolena

 

 

Da, na te iskompleksirane idiote i mislim..

Link to comment

Ne postoji atm ni jedan igrač u partizanu koji treba da se psuje ili da mu se kenja. Svi u rosteru se kidaju I ne vidim nikoga da se ne vraća u odbranu i da ne grize. 

 

A promasuju zicere iz kontre mnogi, dešava se. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...