Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

3 hours ago, BWA said:

mi smo veliki ljudi.

oprastamo bez da nas pita.

 

 

super je dangubara, došao ne došao

 

ja sam old skul, više bi voleo nekog snajperistu čiji bi skok šut izučavali u baletskoj školi lujo davičo. samo loženje, nije predusdno čak ni da pogađa

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

uh, nisam znao za ovu mokarinu izjavu.

ovo je samo potvrda da nikad nije kasno za iskreno pokajanje.

dakle, dodji dangubicu i obuci dres giganta koji ti je bio djecacki san. sve ti je oprosteno, sinko nas.

 

 

Link to comment

pa, otprilike 6 po mecu.

jedna od najgrozomornijih tehnika iliti po novogovoru mehanika suta koju sam ikad vidio.

covjek sam na skok sutu skace metar i po i lomi tablu, I tako svaki drugi-treci put.

s druge strane, odlican defanzivac i atleta, uz pravilnu upotrebu moze biti vrlo koristan.

Link to comment
45 minutes ago, Mark Rothko said:

Opet se u hali pred gostima iz Francuske pominje naš predsednik države u negativnom kontekstu.

Dokle takav bezobrazluk.

 

meni žao zbog goofsovog sinovca što je morao to da sluša :(

 

Link to comment

avaj nije sinovac išao na kraju, imao je neki decji rodjendan i to mu je kao bilo bitnije od utakmice, moš mislit, današnja deca

 

vodio drugu polovinu kao zamenu, sedeli ispred Drobnjaka (ala se taj lik osušio) i Miloša Vujanića


fino veče, glavni utisak su mi Trifa koji ume i voli da se zaleti, ali nema baš mekanu ruku. Trinki ga malo gura i na pleja, može to sasvim lepo da ispadne. 
I onaj potez Mozlija, kad je kroz noge obrnuo stav za kucanje, predobro je izgledalo uživo, sad tražim snimak.

 

da, da, otpozdravili smo velikom vodji u par navrata

Edited by goofs
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...