Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Gledam ovaj meč, gledam šta radi Redži Reding po terenu i prisetim se svih internet kenjatora kako su ga trpali govnima pre dolaska.

 

Svaka čast Trinkiju što ga je doveo, opasno razigrava saigrače a šutira samo kada nema rešenja...i uglavnom pogodi. Plus odbranu dobro igra.

 

Šta ćete više od toga?

Link to comment

Sasvim dobar meč Partizana, bar ovo što sam gledao. A da nisam gledao, po ppp postovima bih zaključio da partizan gubi 10 razlike...

Dajte ljudi, odmorite malo od skakanja po kičmi istim igračima. Birča glup, Jaramaz duva lepak, Zagorac kriminalan... Kako vam ne dosadi?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
12 minutes ago, Djolle said:

Sasvim dobar meč Partizana, bar ovo što sam gledao. A da nisam gledao, po ppp postovima bih zaključio da partizan gubi 10 razlike...

Dajte ljudi, odmorite malo od skakanja po kičmi istim igračima. Birča glup, Jaramaz duva lepak, Zagorac kriminalan... Kako vam ne dosadi?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

pogotovu kada večitog rivala dobiješ +stoka razlikom

Link to comment
24 minutes ago, BlackGeorge said:

Gledam ovaj meč, gledam šta radi Redži Reding po terenu i prisetim se svih internet kenjatora kako su ga trpali govnima pre dolaska.

 

Svaka čast Trinkiju što ga je doveo, opasno razigrava saigrače a šutira samo kada nema rešenja...i uglavnom pogodi. Plus odbranu dobro igra.

 

Šta ćete više od toga?

 

Ubicu sa 30 poena u rukama, kao sto je Kilpatrick recimo. Evo u Futuri postize skoro 2 poena po mecu uz impresivnih 10% suta iz igre. Jes da kosta duplo vise od propalog Reddinga, ali vredi svaki cent. Ali jebiga, masni Zabar bira pojacanja ko da je Homer..

Link to comment
Sasvim dobar meč Partizana, bar ovo što sam gledao. A da nisam gledao, po ppp postovima bih zaključio da partizan gubi 10 razlike...

Dajte ljudi, odmorite malo od skakanja po kičmi istim igračima. Birča glup, Jaramaz duva lepak, Zagorac kriminalan... Kako vam ne dosadi?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk


Kontra jinx

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Planiram da vodim sinovca u sredu u Arenu, kontam da nece biti velika guzva, nisam bio sto godina. Kako da nabavim karte, jel mogu tamo na licu mesta? I koji sektor da trazim da ne budem medju najvernijimatm

Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ubicu sa 30 poena u rukama, kao sto je Kilpatrick recimo. Evo u Futuri postize skoro 2 poena po mecu uz impresivnih 10% suta iz igre. Jes da kosta duplo vise od propalog Reddinga, ali vredi svaki cent. Ali jebiga, masni Zabar bira pojacanja ko da je Homer..

 

Moguće da je bilo toga na drugim mjestima, ali mislim da ovde niko nije žalio za Kilpatrikom.

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Bilo je poprilicno takvih komentara sirom "naseg" interneta, na njih je Djordjije mislio. A nije se prelilo ovde, jer smo odmah udarili u sprdnju..

 

Tako je. Kakve sve bljuvotine i gadosti pročitah o njemu pomislio sam da dovodimo nekog leša sa deponije iz Vinče.

 

Popriličan broj grobara se čak molio bogu da padne lekarski.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
45 minutes ago, goofs said:

Planiram da vodim sinovca u sredu u Arenu, kontam da nece biti velika guzva, nisam bio sto godina. Kako da nabavim karte, jel mogu tamo na licu mesta? I koji sektor da trazim da ne budem medju najvernijimatm

 

isprati na sajtu kkpartizan.rs gde će sve da se prodaju karte, verovatno već sutra imaš vest, ali uvek možeš i na licu mesta... dođete par sati ranije, kupite karte, prošetate 10 minuta do Mekića u blizini i svi srećni :)

 

pitanje je koliko će biti uopšte najvernijih, danas ih je bilo ukupno nula komada, uzmi sever ili jug što centralnije i to je to, mirni ste :)

 

Link to comment

Samlesmo ih. Čim neko veže uzastopne poene Trinki ga klupira, ne da da se bilo ko izdvoji. Sedam dvocifrenih, samo 5 izgubljenih lopti, monstruozna kucanja Mozlija i Tomasa, Jare se vratio osvežen i rastrčan, Birča i Pejdž nastavljau da rešetaju, Redži rutinira, Janković dominira. Šteta što nije mogao igrati mali Trifa, valjda od sledeće ima pravo i u ABA.

Ako rsne Primorska mogli bi da izlešinarimo Jagodić Kuridžu. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...