Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

4 minutes ago, BWA said:

😁 nek je sudjenje dobro

Suđenje sjajno.

Svaka čast sudije.

 

Ljube vas navijači Partizana. Svaku nam sudite ovako, bićemo izuzetno srećni.

 

Ali sami smo krivi za ovo. Kada smo poveli devet razlike mi smo upali u težak kanal.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sutiramo 35% protiv ekipe kojoj je startna cetvorka Daca Nikolic i cija 4 beka imaju ukupno 200 kila.  Jos nas takvi nadskoce i pokupe kljucne ofanzivne skokove. Drugo poluvreme krecemo sa 12. igracem, poslednjih pet minuta menjamo odbranu na piku iako ovi celu utakmicu kos nisu videli. 

 

Link to comment

Ako ništa, ova utakmica mi je pomogla da provalim za koga bi navijao u eventualnom finalu.

 

Protiv ovih se dole mora biti bolji 15 razlike da bi dobio. Onaj Javor je sramota za košarku.

 

 

Link to comment

nisam gledao, nisam u mogućnosti....znao sam da ćemo izgubiti....predosećaj

 

vidim da se priča o suđenju, al kako nisam gledao ne mogu o tome.

 

generalno, to malo što nam fali jesu ta dva pojačanja o kojima se priča. procenti šuta, po ovoj statistici što gledam, su bedni. pa i više od toga. da mi neko pokaže ovakvu statistiku a da ne znam rezultat, misio bih da smo izgubili jedno 20-30 razlike. to ako se ne popravi piši propalo. osim ako plan nije da do kraja sve protivnike svedemo na maksimialno 45-50 poena po utakmici.

Edited by Ted
Link to comment

Ostoja šmekeru nastavi sa ručkovima sa bokanom i tvojom čuvenom "borbom kroz institucije".

Dobro ti ide, ma odlično. 

yRyrLfe.jpg

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ljudi, 3/22 šut za tri poena, ne verujem da su svi nerezonski, sa pola terena i preko ruke u poslednjoj sekundi.....ok Bokan, Javor, Pukl....ali da imamo  prostojan šut sa distance, kapiram da bi ovo bila pobeda danas, bez neizvesne završnice.

 

dobro je što je mala razlika, to se u Bgd nadoknadi lako

Link to comment

Daj bre Tede mani se tih Mahatma Gandi fazona. Opljačkani smo i kraj. I ovakvi loši smo mogli da pobedimo.

 

Evrokup je pravo merilo kvaliteta Partizana i Budućnosti. 

 

Mislim da će Trinkijeri otići čim, ne daj bože, ispadnemo iz evrokupa.

 

Sigurno neće dozvoliti da ga neko stalno pljačka. Prvo finiš domaćeg prvenstva a sada ovo.

 

Jbg ako moramo mi da trpimo što bi on to trpio.

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...