Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Ironican. Pretpostavljam da je kuknjava koju spominjes u nekom ovom fazonu, pa reko da imamo i ovde..

 

E sad ozbiljno. Ne znam ko ce doci, mnoga imena se spominju, obicno bude neko o kome nije bilo ni reci. Ono sto znam, uprkos vlaznim snovima navijaca o mamojebu, u decembru se ne dovodi nosilac koji ce igrati 30-ak minuta, nego se pravi nadogradnja tima. Potpisivanje Bella (za koga mislim da bi se savrseno uklopio da je zdrav) pokazalo je u kom smeru se razmislja. Trazi se timski igrac, dopuna na pozicijama 2/3. Zbog toga mi je drago sto recimo nismo potpisali Gaudelocka ili Kilpatricka. Za ovog Jenkinsa ne znamo da li uopste hoce u Evropu u ovom trenutku, koliko para trazi i sl.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Ostoja najavio kvalitetnog beka u toku sledece nedelje i centra za vreme pauze za 2 nedelje. Ne bi o imenima da se Vlasi adosete™ ali ne vidim zasto mu ne bih verovao.

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ironican. Pretpostavljam da je kuknjava koju spominjes u nekom ovom fazonu, pa reko da imamo i ovde..

 

E sad ozbiljno. Ne znam ko ce doci, mnoga imena se spominju, obicno bude neko o kome nije bilo ni reci. Ono sto znam, uprkos vlaznim snovima navijaca o mamojebu, u decembru se ne dovodi nosilac koji ce igrati 30-ak minuta, nego se pravi nadogradnja tima. Potpisivanje Bella (za koga mislim da bi se savrseno uklopio da je zdrav) pokazalo je u kom smeru se razmislja. Trazi se timski igrac, dopuna na pozicijama 2/3. Zbog toga mi je drago sto recimo nismo potpisali Gaudelocka ili Kilpatricka. Za ovog Jenkinsa ne znamo da li uopste hoce u Evropu u ovom trenutku, koliko para trazi i sl.

 

Koliko se može pročitati u medijima, skoro svi igrači koji su spominjani kao potencijalna nova pojačanja su čiste dvojke.

Povreda Voldena nam je baš otvoreno pokazala koliko smo tanki na tim spoljnim pozicijama kad neko ispadne iz stroja. Meni se čini da taj koji bude bio doveden za spoljnu poziciju, da će mu minutaža biti oko 10 do 15 minuta po meču.

 

Šta je bilo sa tim "Lust cut" u NBA? Spominjalo se da će u novembru posle nba lust cut-a moći nešto da se probere. Ima li tu nešto da valja a da je ostalo?

 

Utakmica sa podgoričanima je u 18h. Znači za 2 sata.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
11 minutes ago, bradilko said:

+100000

karta je od naseg djure ostojica. 

 

Đuro legenda. Najbolji centar ikada sa odrazom od sedam centimetara. :ziga:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...