Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

13 hours ago, J.R. Cash said:

Kad promasis prvog centra, kombinaciju plejmejkera i dodas letonsku mlohu, uz to sve debelo preplatis, nema mnogo pomoci.

+1

 

Neka me neko prosvetli zašto bi Đani Luković bio slabiji od pomenutih. Ili burazer mu.

Sve je ovo kurac na biciklu.

Link to comment

Nema sumnje da bi Gist kod nas proigrao samo tako. Zagradi se blizu koša a Jaramaz mu pruži priliku da poentira tako što će se izlaktati za skok nakon njegove cigle sa osam metara.

Link to comment

Ne treba tugovati, ima takvih na kamaru, isti nam je djavo došao sad ili za par nedelja (ko god to bio) od nove godine kreće rokanje a zna se kad treba zaista biti na niovu. 

 

@Nikodije ne bih se složio sa tobom, ima Zagorac mnogo pozitivnih stvari u igri, a ako ništa izgleda kao košarkaš. Za razliku od nekih. 

Link to comment
15 minutes ago, Azdaja said:

Ne treba tugovati, ima takvih na kamaru, isti nam je djavo došao sad ili za par nedelja (ko god to bio) od nove godine kreće rokanje a zna se kad treba zaista biti na niovu. 

 

@Nikodije ne bih se složio sa tobom, ima Zagorac mnogo pozitivnih stvari u igri, a ako ništa izgleda kao košarkaš. Za razliku od nekih. 

 

+1

 

Olako se deli epitet kancer. Kada igrac upadne u kanal, kao Zagor, uvek mu treba pruzati podrsku ako se trudi da odigra najbolje pa makar gresio. Posle one partije protiv Tofasa, kada su novinari pitali Trinkija da prokomentarise, rekao je "ne treba mu moj komentar sada, ja cu biti tu za njega kada mu ne bude islo". 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...