Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Не би ми било ни криво да смо изгубили ово на крају, 40 минута без иједног доброг потеза на обе стране.

Link to comment

Rutinski, potpuno zaslužena pobeda, da nije bilo sudija dobili bi ih barem 25 razlike.

Dvaput bacio pogled na meč, Jaramaz šutira sa osam metara, Gordić igra jedan na pet, vratio na NFL.

Link to comment

Zagorac i Jaramaz su grozomorni već duže vremena. Nijednom ništa nije odigrano za Paigea koji ti je najbolji šuter, nego mu sve neke otpatke uvaljivali.

Ali svejedno duo Lepak dominira po grozomornosti. Moraju podhitno da potpišu nekog beka i centra umesto Palikurskog, Mosley jadan pregore.

Birčevića ne mogu ni da komentarišem......

Link to comment
24 minutes ago, Tresko said:

Obostrane namerne su se poništile. A prcvoljak je izveo jedno bacanje zbog tehničke Zagorca.

 

Hvala! Jebo takva pravila. Faul je bio za dva bacanja plus ste u bonusu i posle svega sutiramo samo jedno...

Edited by MiddleClass
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Hvala! Jebo takva pravila. Faul je bio za dva bacanja plus ste u bonusu i posle svega sutiramo samo jedno...

Pa prvo su svirali ličnu Jankoviću. Pa su onda dodali i nesportsku Davidovcu i tehničku Zagorcu. Pa su na kraju sve to promenili u nesportsku Jankovića, nesportsku Davidovca i ostala tehnička Zagorca. Zamešateljstvo....trebalo im 10 minuta da zapisničkom stolu objasne šta su svirali.:laugh:

Link to comment

Jebo poso, stigao sam da se ukljucim pred kraj taman na vreme za Fickove kucne carolije. Uspeo je da popije rampu pri nerezonskom sutu za 3, napravi nesportsku i izgubi loptu tako ste je pri autu izasao u aut, sve za 7 sekundi. Bogotac :ziga:

 

U stvari ceo poslednji minut je bio tezak clusterfuck, koj moj se i zalim sto nisam gledao celu utakmicu. Lorenzo sad tuce glavom u zid svlacionice i sa setom se seca proslogodisnjeg interesovanja Partizana.

Link to comment

Za par dana niko se neće sećati utakmice koliko je loša bila.

Osim pobede, najjači utisak je sjajno suđenje. Uglavnom je tako kada nema onih KLS njuški Beloševića i drugara.

Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

Jebo poso, stigao sam da se ukljucim pred kraj taman na vreme za Fickove kucne carolije. Uspeo je da popije rampu pri nerezonskom sutu za 3, napravi nesportsku i izgubi loptu tako ste je pri autu izasao u aut, sve za 7 sekundi. Bogotac :ziga:

 

U stvari ceo poslednji minut je bio tezak clusterfuck, koj moj se i zalim sto nisam gledao celu utakmicu. Lorenzo sad tuce glavom u zid svlacionice i sa setom se seca proslogodisnjeg interesovanja Partizana.

ima neko ovo da se odgleda? Znam da će Laki posle da kači, ali bih voleo da vidim što pre...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...