Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

12 minutes ago, Meazza said:

Ne zameram ja njemu sto ne igra lepo za oko, nego sto igra predvidivo, sporo i lose u tranziciji. 

 

Не може се са овим саставом играти неки бог зна какав узбудљив флиперашко-револверашки фудбал, мислим да нема тренера који то може да изведе. Има екипу са којом је једино смислено играти тврдо и стрпљиво, за сада су киксали само једном ове сезоне, да игра другачије резултати би сигурно трпели.

Замисли да игра на начин на који игра Гасперини са овиме, а релативно лако може да се посложи такав састав кад погледаш овако на прву. Делује некако противприродно, унапред знаш да би то био фијаско.

Link to comment

Ne, niste me skapirali. Ne zameram mu sto igra tvrdo, strpljivo i ziheraski, sve je to legitimno ako imas takav tim kao sto on ima. Ne mozes protiv visokog presinga Juventusa onako da gradis napade od zadnje linije sa onakvim igracima nesigurnim na lopti. Ne mozes sa onakvom postavkom i taktikom da organizujes niejdan posten kontranapad. 

Link to comment

Malo pizdarija iz suprotnog milanskog tabora - Milan sad juri Spaleta, lololo. Celavi prevarant jos uvek ima 20mil ugovora sa Interom, mora da se odrekne dobrog dela toga da bi dobio odresene ruke, a Milan naravno ne zeli to da mu nadoknadi jer stekare. 

Link to comment
11 minutes ago, Meazza said:

Ne, niste me skapirali. Ne zameram mu sto igra tvrdo, strpljivo i ziheraski, sve je to legitimno ako imas takav tim kao sto on ima. Ne mozes protiv visokog presinga Juventusa onako da gradis napade od zadnje linije sa onakvim igracima nesigurnim na lopti. Ne mozes sa onakvom postavkom i taktikom da organizujes niejdan posten kontranapad. 

 

Prvo poluvreme u Barseloni je bilo savrseno. Verovatno najboljih 45 minuta Intera od Murinja.  Pocepali su Barsin pres i dali gol iz lepe kontre, a trebalo je da bocnu jos najmanje jedan. 

 

Ne znam da li je to poluvreme bilo samo izuzetak i da li ce vremenom biti u stanju da cesce i u duzim intervalima igraju na tom nivou, ali ako se to desi opasno ce se pribliziti top  pet timovima.

Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Prvo poluvreme u Barseloni je bilo savrseno. Verovatno najboljih 45 minuta Intera od Murinja.  Pocepali su Barsin pres i dali gol iz lepe kontre, a trebalo je da bocnu jos najmanje jedan. 

 

Ne znam da li je to poluvreme bilo samo izuzetak i da li ce vremenom biti u stanju da cesce i u duzim intervalima igraju na tom nivou, ali ako se to desi opasno ce se pribliziti top  pet timovima.

 

U prvom poluvremenu je imao odlicnu postavku, tako treba da igra uvek, ali je zato u drugom Konte sjebao i ponistio sve sto je uradio u prvom. Utakmica protiv Juventusa je bila nesto izmedju ta dva poluvremena, ali je drugo opet bilo znatno gore zbog losih izmena. 

 

Sari je razvalio Kontea taktikom. He was outclassed.

Link to comment
35 minutes ago, John Coltrane said:

Ni sa 6-0-1 niste zadovoljni?!? Konte je preporodio mrtvi Inter.

 

Onaj isti Konte sto ga je razbila Slavija na Meaci. 

 

Elem, saldo sezone ce biti isti. Uci ce u LS, nece biti konkurenti za titulu. 

Link to comment

I nemojte misliti da ja ne cenim Kontea. Najbolji motivator i lider, sa njim ekipa dobija mnogo, bas mnogo. Cvrstinu, organizovanost, fokus. Svaka njegova ekipa je ozbiljna ekipa, a to je vec mnogo. Ali covek ima i mane, a ja sam bas hteo da ih primetim.

Link to comment

I ja mislim da Inter pod Konteom izgleda puno bolje i ozbiljnije nego pod Spaletijem.
Znam i da Konte ne podnosi lenje igrace koji ne mogu odigrati devedeset minuta u jakom tempu (kao ni one koji stalno remete atmosferu u svlacionici).
Tim pre mi nije jasno kako moze drzati Lukakua 90 minuta u najvecoj utakmici prvenstva kada Belgijanac nije spreman ni za 60. Lukaku nije igrao protiv Barce zbog lakse povrede, nema nikakvog smisla da odigra celu protiv Juventusa par dana kasnije. Narocito jer je od samog pocetka konstantno kasnio pola koraka, borio se da odrzi ravnotezu pri svakom pasu saigraca, lopta se odbijala od njega jer nije bio spreman da je primi ... Lautaro je izginuo pokusavajuci da organizuje napad sa njim, dok je ovaj gotovo svaki put pograsio (vrhunac je bio posle 2:1 kad je trebao samo produziti vec dobar pas Politana prema Vecinu). Izuzetno krupni igraci moraju biti dobro fizicki pripremljeni da bi imali zavidan ucinak na terenu. Ovo cedjenje Lukakua nema nikakvog smisla. Mozda bi sledecu trebali pocinjati Lautaro i Alexis, a Lukaku uci sa klupe i tako pronalaziti formu i fizicku pripremljenost postepeno.
Mozda i gresim, ali da su juce Pjanic i Brozovic zamenili klubove, mislim da bi rezultat bio obrnut. Dobar deo nepotrebnih kombinacija stopera Intera (i Handanovica koji je bas los u igri nogom) je bio posledica nesposobnosti Brozovica da iznese loptu pasom. Marcel se svaki put okretao oko sebe, pa vracao balonke nesigurnim stoperima. Cak je Bastoni 2-3 puta bez problema preneo teziste na drugu stranu i razbio presing, neverovatno je da Brozovic to nije uspeo nijednom. U stvari, Brozovic je sasvim solidan igrac koji trci mnogo, ima dobar sut, ponekad i zavrsni pas, opasan je kad se ubaci iz drugog plana. On to igra u Hrvatskoj reprezentaciji, gde su na lopti tehnicki puno jaci igraci kao Modric i Rakitic. Izlazak Sensija je puno toga poremetio jer omaleni vezista stalno trazi loptu i rasterecuje Brozovica (za razliku od Vecina koji ne zna sta bi sa loptom i kad je ima u posedu i korisniji je kad protivnik ima loptu u nogama). Nije Marcel igrac koji treba imati 100 kontakata sa loptom na utakmici, to se nikad nece dobro zavrsiti po Inter.
I jos nesto meni potpuno nerazumljivo. Inter ima odlicne skakace u stoperima Godinu, De Vriju i Skrinjaru, snaznog Lukakua, ali nijedan korner ili slobodan udarac nisu centrirali vec gurali loptu jedan drugom sve dok se ne vrate nazad pred svoj gol.

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

 

Onaj isti Konte sto ga je razbila Slavija na Meaci. 

 

Elem, saldo sezone ce biti isti. Uci ce u LS, nece biti konkurenti za titulu. 

 

Inter nije imao boljeg trenera od Murinja, eventualno Beniteza (a prodefilovalo je sigurno 10 trenera koje ja mogu iz glave da nabrojim). Interu nece biti dovoljan 1 prelazni rok (ovaj letnji) da se resi svih lopata i da zakrpi sa 3,4 pojacanja. Ne pratim toliko desvanja u klubu, ali ako budu imali poverenja u Kontea i finansijski ga poduprli moze napraviti jeben tim citaj ozbiljne rezultate bez obzira na dominaciju Juvea.

 

To je moj dojam, ovako sa strane gledano, correct me if I'm wrong.

Link to comment

Спалетара је добар тренер, лузер али веома добар лузер. Увукао је Интер у ЛШ са екипом која није селектирана за његов фудбал, пре тога је код нас имао сезону са 87 бодова а у обе сезоне био прса у прса са одличним Наполијем. Мислим да се редовно потцењава као тренер, али сваки пут када је водио неку добру екипу у Италији просто је имао много већег крокодила у бари. Никада није ни имао реалних шанси да узме титулу.

Link to comment

Ja ga nikad nisam nesto mirisao, kupio me je nastupom u poslednjem kolu prosle sezone, valjda mu je otac umro par dana pre toga, nikome zivom ni rec nije rekao da bi fokusirao ekipu na odlucujuci mec. I to sve u trenutku kada je vec bilo jasno da nece biti tu sledece sezone. I dobili su, na teske guzove, ali su dobili.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...