Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, maharaja said:

Samo ti mene slušaj. :Jova:

 

Elem, ako u nedelju nekako ne pobedimo raspalu Fiorentinu kod kuće, verujem da je kesa Đampaolo bivši. Sumnjam da će ga i remi spasiti. Eventualno se možda sačeka pauza zbog reprezentacija da bi bilo vremena da zamena makar upozna tim. Ako ne vrate amatera Gatuza.

 

Nije ni čudo što je Leonardo pobegao letos.

 

Edit: Milan je do sada postigao 3 gola, od toga 2 iz penala, i jednu vrljoku... za pet mečeva...

 

Realno, sinoć su uradili sve da PSG vrati Sirigua iz Torina.

 

Allegri je slobodan. Pitanje je koliko je zainteresovan.

Link to comment

Uz dve obaske da nisam gledao utakmicu sinoc i da ne volim Djampaola :D kruze price da nije on kriv za poraz i da Milan nije bio toliko uzasan koliko su slabi bili u zavrsnici, imali su sanse i suteve na gol ali ne mogu da ga daju pa zivot da im ovisi o tome.

Link to comment

Neki treneri umeju od govana da naprave pitu (Ranijeri sa Lesterom, ili Klaf sa Derbi Kauntijem i Not forestom) ali to su retki slucajevi...Milanov problem je da prosto nema vrhunskih igraca u svom rosteru

Link to comment

Slazem se, ali, ova ista ekipa je igrala bolje i uzimala bodove pod Gatuzom, sto je pomalo apsurd jer niko ne drzi Gatuza za vrhunskog trenera.

Za Djampaola kazu da je introvert, sto je isto jedan od problema, treba nekad podviknuti, pa mi se cini da mu te man-management skills nisu na visokom nivou, sto je nesto gde je Gatuzo bio maher.

Link to comment

Стање је толико депресивно да не бих имао ишта против да се то деси. Само сте такав лузерај да ћете зајебати ствар. Ко ми у оној сезони што смо је отворили са 10 победа.

Link to comment

Inter ima ozbiljnog trenera, pogotovo za ligaški sistem, koji vrlo realno može da ispuši grupu Lige prvaka u potpunosti, ali i da zabiberi Pušaču u ligi. Iako Juve ima vjerovatno najbolji tim od 1996-97, tim kojem je prevelika širina najveći problem, ne bih se tako sigurno kladio na njih kao kad im je konkurencija bio kesa Ancelotti.

 

Lazio dere Genou, a ja kad god vidim Radua, mislim da smo u nekoj 2006.godini.

Link to comment

Рубе има кадровских проблема у одбрани, малтене без икакве ротације на бековима и никад неубедљивију штоперску линију. Остатак тима је одличан, наравно, можда ово и није толики хендикеп с обзиром да је Сари тренер. Али свакако састав који најмање личи на Јувентус од како гледам фудбал.

 

Породисмо победу некако, срећа па је Леће преслаб да казни оволико глупости.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...