Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

7 minutes ago, James Marshall said:

Mene malo ovaj Dežulovićev "bio sam tamo 1948. pa da vam ispričam kako ke to bilo" i "znam šta sad taj i taj radi" stil smara, ali ok, uvijek radi solidan research, po tom pitanju nije lijen, ali u dosta tekstova prodaje istu foru. 

 

Apsolutno se slažem, to povremeno kroz tekst šetanje kroz vreme napred nazad je sada već šablonsko za njegovo pisanje, ali bez obzira, tekst je fenomenalan.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, 1n54jd3r said:

iskreno, meni je bilo malo zamorno citati citav tekst...sustina je super zanimljiva, stil naracije preopsiran

da nije takav stil naracije, nebi bilo ni te, za ovakav tekst nužne, poetike

Link to comment

Fantastican tekst! Nisam znala da ga niko nije postavio ranije, vrteo se juce ceo dan.

 

Koliko je ta istorija ovog sporta puna zanimljivih likova i dogadjaja za koje nemamo pojma. Jeste se taj podatak o coveku koji je pre 71 godinu spasio dve ml pojavljivao vise puta od trenutka kada je Novak svoje dve spasio, ali verujem da je malo ljudi znalo sve ovo.

Lep omaz Novaku.

 

 

 

 

Link to comment
21 hours ago, Micko8 said:

Napalm Death > Mocart, pozercina.

 

Poruka za Federera:

 

 

4 hours ago, Ros said:

pun mi je racq ovih wasp übermensch sranja. nije omiljen u britaniji i usa. so what? ova planet ima jos mnogo mesta na kome se igra i voli tenis. u australiji je bog, pariz je osvojio 2015, u aziji je iznad svih. monte karlo, rim, pa cak i madrid...istocna i juzna evropa da se ne prica.

zasto bi uopste morao da se cima oko dva jebena turnira. samo taktika "Samo osmeh na lice, hvala lepo što ste došli i doviđenja"

 

Bar da je pravi übermensch, nego nekakav Indijac. :fantom:

Link to comment

A evo malo i video zapisa od pre 71 godine.
Ove maramice u dzepovima od sorceva za brisanje, drveni reketi uzgledaju nestvarno [emoji3] dok je aparat za vodu vec napredna tehnologija [emoji5]
Sjajno.

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Mene malo ovaj Dežulovićev "bio sam tamo 1948. pa da vam ispričam kako ke to bilo" i "znam šta sad taj i taj radi" stil smara, ali ok, uvijek radi solidan research, po tom pitanju nije lijen, ali u dosta tekstova prodaje istu foru. 

 

Ja uvek moram da guglam da vidim koliko je teksta istinito a koliko je izmislio

Link to comment

Ma meni je to prepričavanje fakata iz daleke prošlosti i tamo gdje sigurno nije bio kao da je to lično doživio (uz neke detalje kojima obogaćuje priču a koji su po prirodi stvari njegova fikcija) malo pretenciozno, ali ok, to je stil a to ne mora svakom da se sviđa.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ma meni je to prepričavanje fakata iz daleke prošlosti i tamo gdje sigurno nije bio kao da je to lično doživio (uz neke detalje kojima obogaćuje priču a koji su po prirodi stvari njegova fikcija) malo pretenciozno, ali ok, to je stil a to ne mora svakom da se sviđa.

 

Možda i jeste pretenciozno, ali meni bilo vrlo vrlo zanimljivo da čujem priču o tom liku za kojeg do prekjuče nisam znao ni u tragovima, a i prekjuče sam samo znao da je spasao dve meč lopte i pobedio. Ovo mi danas baš prijalo.

Link to comment

Ne, naravno, on često izvuče odličnu priču, ova je zanimljiva, ja samo nisam ljubitelj stila. I realno, ovo nije priča o Đokoviću već mu je bio dobar šlagvort. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...