Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Btw baš baš retko se dešava da dva igrača na istoj poziciji, koji menjaju jedan drugog i vrlo malo igraju zajedno, ubace po 20+ poena, ne sećam da sam to ikad video. Nestvarno pucačko veče njih dvojice.

Link to comment

nebitan je Štime, uvek ima u timu neko je laka meta za drkanje u gomili. bio je Čović, ranije Lazić, Simonović, Milko,  svake godine isto

 

znači da nije problem u tim igračima, ima tu neki drugi problem. da li samo nedostatak sportske kulture, ili još nešto ne znam

 

 

Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

Vredi notirati najbolju i najangažovaniju partiju Gista u poslednjih nekoliko meseci, to je velika stvar ako bi zadržao taj nivo angažmana i motivacije u nastavku sezone. Na aba nivou on je najbolji visoki igrač i trebalo bi da bude prevaga.

 

Zapusio je usta pppu sa - ja sam cetvorka, nisam petica. :fantom:

Link to comment

Ne pljuje niko Štimca što je Štimac, već što je rupetina, krater u timu. Njegov odnos sa direktnim protivnikom Hanterom, samo u 1/4 koju je Zvezda dobila, a Štimac imao više izgubljenih lopti, više popijenih banana i više promašenih slobodnih bacanja, a Hanter imao više samo poena, kucanja i skokova, malo li je, pa sad taj omjer kad bi prenijeli na duel Beron vs Dorsi pu pu.. pomjeri se s mjesta gdje bi mi završili!?

Nikom nije stalo do pljuvanja svog igrača, niko ne pljuje po Boriši iako se pitamo šta je s tim momkom, tako isto Dobrić? I nije to isto kao Štimac, Fićo, Simonović, Milko, Tadija...ti igrači koji su ostavili pečat bezmudosti i bezmozgosti na svom boravku u našem voljenom timu.

Link to comment

sve se plasim da ce milo da isprazni dvoranu protiv zvezde u polufinalu.

zapravo ne znam cija je to ingerencija, da li lige ili vlade. trebalo bi da je vlada ta koja donosi tu vrstu odluke, a ne aba liga.

 

doduse, milu bi odgovaralo da proglasi vanredno stanje i zabranu okupljanja zbog litija. to ga ipak vise zulja nego kosarka koju bi igrao bez publike.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

sve se plasim da ce milo da isprazni dvoranu protiv zvezde u polufinalu.

zapravo ne znam cija je to ingerencija, da li lige ili vlade. trebalo bi da je vlada ta koja donosi tu vrstu odluke, a ne aba liga.

 

doduse, milu bi odgovaralo da proglasi vanredno stanje i zabranu okupljanja zbog litija. to ga ipak vise zulja nego kosarka koju bi igrao bez publike.

 

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/21129-coronavirus-covid-19-opšta-tema/page/101/?tab=comments#comment-4683963

 

Link to comment

ko nije uvazio predlog italijanskog ministra sporta, drzava, pretpostavljam? ne mogu da verujem da celnistvo serije a ima moc da odbije preporuku ministra

Edited by Nikodije
Link to comment

tako bi trebalo da se uradi.

ako milogorcima nije pravo, neka se zali onim crnogorskim turistima koji su se ponosno slikali po milanu :D

Link to comment

ala bije Lazarević :d pomalo neartkuisano, ali pomalo i doda svaki put

 

nešto su mu se zamerili prošli put kad je bio

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...