Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

oterali dve cetvroke, mjk povredjen, a borisa kao jedina preostala 4, ni sekunde ni u abi ni u el.. pa daj mu ispisnicu jebo vas on, za sta ga drzite.

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Štimara pocepao drugo poluvreme.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

Gde si u sredu da napises barem 1 stimobraniteljski post?

Link to comment
Just now, ZSNj said:

 

Gde si u sredu da napises barem 1 stimobraniteljski post?

 

Ok, barem jedan je naseo. :D

 

U sredu nisam gledao, bio busy.

Link to comment

Nisam gledao taj deo utakmice, tako da nzm jel si se sprdao..

Znajuci tvoj rad" pretpostavio sam da si ozbiljan.

Nije te lako provaliti, kad si ozb kad ne..

Ako se uvek zezas kad pricas o njemu to bi me najvise obradovalo :)

Link to comment
7 minutes ago, ZSNj said:

Nisam gledao taj deo utakmice, tako da nzm jel si se sprdao..

Znajuci tvoj rad" pretpostavio sam da si ozbiljan.

Nije te lako provaliti, kad si ozb kad ne..

Ako se uvek zezas kad pricas o njemu to bi me najvise obradovalo :)

 

Istekao mi je edit za post... A raspisao sam se. 

Zezao sam se u smislu da sam namerno napisao takav post jer ih je bilo 100 negativnih, pa čisto za promenu iako je u tom periodu Štime ali bukvalno kidao u oba pravca, banane, skokovi u napadu, koševi i šta sve ne.

 

Evo ti još malo ozbiljno.

 

U sredu nisam gledao, bio busy. Al nije da je bitno kako je Štimaro odigrao, kada uđe i da 15 poena za 10 minuta, ne valja jer fušeri odbranu, kada igra loše - tek to ne valja, a kada igra prosečno, onda mu se najebimo mame reda radi. :)

 

O ovom jadnom vređanju kvazi ljubitelja sporta da ne pričam, čovek ga izvređa u deset jebenih postova kao da je malo u jednom, dva, tri, četiri, ne znam, meni to nenormalno, možda alkohol, šta li...  Čovek se trudi, kakav god da je raspad. Nije se sam doveo. I kakav god da je 10 puta je bolji igrač od Kuzmića i Odža zajedno i uradio je ono za šta je doveden - unapredio je igru sa centra, dobili smo koševe sa posta, često u serijama, pokupi odpadke, spakovao je i koju trojku od kojih je jedna bukvalno prelomila meč. 

Neki kralj je jednom rekao "Odžo je za Štimca Olejdžuvon". Ej jebote, Odžo je za nekoga Olejdžuvon, čovek u 15 utakmica dobio loptu na postu i odigrao smisleno leđno ravno ali bukvalno NULA PUTA. Istu tu utakmicu Štimara dobija 5 lopti i daje 5 koševa iz pet šuteva. Ovaj to nije uradio nijednom u sezoni jbt. I čovek kaže u TOJ JEBENOJ UTAKMICI "Odžo je Olejdžuvon", čovek koji bukvalno nije košarkaš. Odžo nije košarkaš, on je čovek koji se trudi da to bude i nekim čudom je za to plaćen, koliko god. Hoću samo da kažem dokle ide ta mržnja i proseravanje, te namerno preuveličavanje nerealnosti da bi se dalo na argumentima..

Hoću kažem.. Uz sve Štimarine mane, promaju u reketu koju stvara (što ima i do trenera i nekonciznog i nesistematskog branjenja pick n rolla), uz to što se jedva odlepi od zemlje (ali opet pokupi po koji skok u napadu i nađe se gde treba) sve dobro što uradi se ignoriše na nivou ludosti. Čovek nije doveden da daje 20+10 već da malo popravi igru sa centra. Efikasniji je od ona dva raspada jedno sto puta, a u odbrani nije ništa gori ili je to zanemarljivo. 
 

A sa onim kurčenjem posle koševa i koječega i meni počinje ŽESTOKO da ide na penis iako se trudim svo vreme da skontam to kao posledicu želje za pobedom, srcem, čime god. Ali postalo je na nivou Đokovićevog slanja pozdrava u Nebesa - žestoko blamiranje. 

 

To je to o našem Štimetu :) 

Link to comment

Još 1 napomena: sve što govorim o njemu govorim sa aspekta poređenja sa onima čiju igru i nedostatke je doveden da popravi. Mislim da je svakome jasno da on nije igrač koji je lider, neko ko će da trpa i rešava utakmice, pa ga tako valja i posmatrati.

Link to comment

Vredi notirati najbolju i najangažovaniju partiju Gista u poslednjih nekoliko meseci, to je velika stvar ako bi zadržao taj nivo angažmana i motivacije u nastavku sezone. Na aba nivou on je najbolji visoki igrač i trebalo bi da bude prevaga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...