Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Fascinantno je koliko ceniš košarkaško znanje i poslovnu sposobnost Nebojše Čovića. Ne valja ti to, ne treba nikoga idealizovati.

Link to comment

Ovo je ispit karijere menadzerisanja jednog kluba Nebojse Covica Cokija, ako ne uspe da dovede Teodosica , citavo njegovo bavljenje sa kosarkom je veliki  neuspeh.

Link to comment
25 minutes ago, Heaviside said:

Fascinantno je koliko ceniš košarkaško znanje i poslovnu sposobnost Nebojše Čovića. Ne valja ti to, ne treba nikoga idealizovati.

ajde objasni ti sta je zvezdin cilj u evroligi posle ovoliko ulaganja u tim

od 18 ekipa. nemoj samo da pricas koliki je zvezdin budzet u odnosu na druge jer ako tako krenemo nijedan nas klub nikad ne bi napravio uspeh u evropi. evo ti primer tvoj fk.

8 minutes ago, pantelia said:

 

Mudrije od mlacenja o Covicu svakako

nije mlacenje o covicu koji vodi 2 kluba u istom i najvaznijem takmicarskom rangu. tebi se ne svidja ta prica pa ti je glupo. ti bi da se uhvatimo svi za ruke i da prizivamo teodosica?

treba neko da javi barseloni, cska ili realu da naprave u svojim ligama isto sto i covic u aba ligi. tako genijalna ideja da ostane samo kod nas

Edited by bradilko
Link to comment
10 minutes ago, Micko8 said:

Ovo je ispit karijere menadzerisanja jednog kluba Nebojse Covica Cokija, ako ne uspe da dovede Teodosica , citavo njegovo bavljenje sa kosarkom je veliki  neuspeh.

 

Ćoki je napravio Tea, za 1 menadžerisanje u košarci to je važnije postignuće nego kada bi ga sada vratio na zalasku karijere.

Edited by Nikodije
Link to comment
7 minutes ago, bradilko said:

ajde objasni ti sta je zvezdin cilj u evroligi posle ovoliko ulaganja u tim

od 18 ekipa. nemoj samo da pricas koliki je zvezdin budzet u odnosu na druge jer ako tako krenemo nijedan nas klub nikad ne bi napravio uspeh u evropi. evo ti primer tvoj fk.

nije mlacenje o covicu koji vodi 2 kluba u istom i najvaznijem takmicarskom rangu. tebi se ne svidja ta prica pa ti je glupo. ti bi da se uhvatimo svi za ruke i da prizivamo teodosica?

treba neko da javi barseloni, cska ili realu da naprave u svojim ligama isto sto i covic u aba ligi. tako genijalna ideja o kojoj treba da se cuti

 

Ne znam šta je klub postavio kao cilj. Do sada su na početku sezone otvoreno pričali o tome, verovatno će to uraditi i ove godine pa ćeš saznati. To naravno uopšte nije bila tema, nego da li bi objektivno gledano bio nespeuh ne plasirati se sa ovim timom u top8. Na tu temu sam već izneo i obrazložio svoje mišljenje pa pročitaj ako te zanima. Priča o budžetu se naravno ne može izuzeti ako želimo iole ozbiljnu raspravu i ako ti misliš da je Čović za, za EL uslove, sitne pare uspeo da nakupuje takve strance koji garantuju plasman u top8 i da je sve ispod toga neuspeh, onda zaista imaš visoko mišljenje o njemu.

 

Ja bih  naravno voleo da je klub sebi kao cilj postavio ne top8 nego F4, ali mi je po rosteru jasno da bi top8 bio veliki uspeh, a f4 senzacija.

Link to comment
20 minutes ago, bradilko said:

 

nije mlacenje o covicu koji vodi 2 kluba u istom i najvaznijem takmicarskom rangu. tebi se ne svidja ta prica pa ti je glupo. ti bi da se uhvatimo svi za ruke i da prizivamo teodosica?

treba neko da javi barseloni, cska ili realu da naprave u svojim ligama isto sto i covic u aba ligi. tako genijalna ideja da ostane samo kod nas

 

Dakle po tebi ne sme se komentarisati nista vezano za kosarku jer covic ima 2 kluba u aba ligi?

Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

 

Ćoki je napravio Tea, za 1 menadžerisanje u košarci to je važnije postignuće nego kada bi ga sada vratio na zalasku karijere.

 

možda ga nije napravio, ali ga je doveo kad niko nije znao ko je Teodosić. e to je bio ispit košarkaškog menadžerisanja

Link to comment

Uspeo je i ove sezone da sklopi tako priču da Filip ispadne heroj i da izdominira konkurente sa po 20, 30 i više razlike. Mislim, to je već patologija, ali izuzetno teško za ostvariti. 

Link to comment
23 minutes ago, MiddleClass said:

1.2 miliona ponudjeno Teu. Da vidimo smije li da odbije...

 

Ma kakvih 1.2 miliona, ne blesavi se. Da imamo toliko da mu ponudimo vec bi potpisao, to je u rangu ponuda koje je vec dobijao, par stotina hiljada gore ili dole. Izbacujete ovakve random cifre koje nemaju veze s mozgom, pa se posle cudite sto Tegeltija i ekipa prde okolo o nevidjenim budzetima i neizgradjenim bolnicama po Srbiji.

Link to comment
37 minutes ago, Heaviside said:

 

Ne znam šta je klub postavio kao cilj. Do sada su na početku sezone otvoreno pričali o tome, verovatno će to uraditi i ove godine pa ćeš saznati. To naravno uopšte nije bila tema, nego da li bi objektivno gledano bio nespeuh ne plasirati se sa ovim timom u top8. Na tu temu sam već izneo i obrazložio svoje mišljenje pa pročitaj ako te zanima. Priča o budžetu se naravno ne može izuzeti ako želimo iole ozbiljnu raspravu i ako ti misliš da je Čović za, za EL uslove, sitne pare uspeo da nakupuje takve strance koji garantuju plasman u top8 i da je sve ispod toga neuspeh, onda zaista imaš visoko mišljenje o njemu.

 

Ja bih  naravno voleo da je klub sebi kao cilj postavio ne top8 nego F4, ali mi je po rosteru jasno da bi top8 bio veliki uspeh, a f4 senzacija.

 

Vec su ciljevi postavljeni, vidi se po bonusima. Bonusi su predvidjeni za osvajanje ABA i JSL i ulazak u Top 8 Evrolige.

Edited by harper
Link to comment

Pa mislio sam  u kakvoj situaciji operise klub, uz opstruisanje od strane Vucica i vladajuce klike , batovi  Bjelice i slicnih igraca i sad da dovede jednog Teodosica u takvoj situaciji , postao bi besmrtan kao rukovodilac nekog naseg kluba. Malo sam preterao  sa tim ispitom karijere:)

Edited by Micko8
Link to comment
Just now, Micko8 said:

Pa mislio sam  u kakvoj situaciji operise klub, uz opstruisanje od strane Vucica, batovi  Bjelice i slicnih igraca i sad da dovede jednog Teodosica u takvoj situaciji , postao bi besmrtan kao rukovodilac nekog naseg kluba. Malo sam preterao  sa tim ispitom karijere:)

 

Kicmu su mu slomili koliko ga opstruisu, jedva tri miliona su mu calnuli.

Link to comment

Pa  znam da su   braca Vucic hetala da mu preuzmu klub na silu , da su mu zavrtali jaja , ako se nesto promenilo u medjuvremenu onda se stvarno  izvinjavam:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...