Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Ma nisam mislio na to, nego je Perpa dovukao jer se znaju iz Olimpijakosa, a Fajea je skautirao iz nekog manjeg kluba odande, je l' bese igrao za Promiteas? Da je neko drugi bio trener siguran sam da ne bi ni jedan ni drugi, a mozda ni treci zavrsili kod nas.

Prosle sezone su imali gigantski doprinos obojica, od cele sarade sa Kevinim Panterom mi je jos odvratnije bilo skidanje Fajea sa spiska i ona izjava matorog zombija od pre neki dan. 

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

Ma nisam mislio na to, nego je Perpa dovukao jer se znaju iz Olimpijakosa, a Fajea je skautirao iz nekog manjeg kluba odande, je l' bese igrao za Promiteas? Da je neko drugi bio trener siguran sam da ne bi ni jedan ni drugi, a mozda ni treci zavrsili kod nas.

Prosle sezone su imali gigantski doprinos obojica, od cele sarade sa Kevinim Panterom mi je jos odvratnije bilo skidanje Fajea sa spiska i ona izjava matorog zombija od pre neki dan. 

 

Slažem se potpuno, bilo je dosta korisno prisustvo njih dvojice baš zbog tog bogatog iskustva iza sebe da prenesu  na kompletnu ekipu. Faje je mogao odraditi još ovu sezonu kod nas, ali eto traži se mjesto u timu za "pojačanje" i neko je morao ispasti, na njemu se zalomilo.

Link to comment
 Eto da to pripišemo kao jednu od rijetkih zasluga Tomiću, što jes jes on ga je pratio i doveo na vrijeme kod nas.

 

 

i što se prošetao kroz Aba ligu

 

nije bogzna šta, ali eto

 

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, levi said:

 

 

i što se prošetao kroz Aba ligu

 

nije bogzna šta, ali eto

 

 

 

 

 

Pa je li sad treba da vagamo u dec? Cijepamo dlaku na dva dijela, a što nas je napustio u startu sezone, što je pristao da mu prvi plej bude nerast? Samo da se razumijemo i ja sam imao ogromno povjerenje u Tomića, mislio sam da smo sa njim krupna riba i u EL, ali eto mic po mic ili je bio ucjenjen ili udvorička figura, svejedno, bilo prošlo, ne treba se dalje baviti sa njim, nek mu je sretno gdje god da je.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...