Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, harper said:

Ali, kolika stoka su navijaci Zvezde generalno, to je da popizdis sto navijas za isti tim kao i ta stoka. U jednom trenutku u produzetku jebe neki lik pored terena majku grobarsku nekome, ja zbunjeno vrtim po glavi ko li je to iz Asvela igrao u Partizanu, ne pada mi na pamet da Gist izvodi bacanja i da su psovke upucene njemu. U trenutku mi je palo na pamet da mi ne mozemo, ne smemo da dobijemo ovu utakmicu, jer klub koji ima takve navijace ne zasluzuje nista osim da se tim "navijacima" protivnik popisha po retardiranoj glavudzi.

 

      Sve tačno. A onda Lazić povede ekipu u svlačionicu bez pozdrava sa publikom i odmah bude okarakterisan kao SNS govedo. Malo nas je, al smo govna.

Link to comment

ne znam dal sam ikad video ovolikog dupeuvlakaca kao sto je gavran..

nije ni poceo a vec je bivsi, lik ladno misli da ce moci da izgura sezonu sa hvaljenjem i guranjem sina u prvi plan, te alibi pricama, kako je laksi raspored za igranje kad se igra evrokup, o umoru nakon dva meseca sa fondom igraca 15 itd itd..

lm, i pored toga sto nebojsi ne izlazi iz dupete nece docekati kraj sezone, jedino je pitanje kolika ce steta biti napravljena(tj dal ce ista moci da se izvuce), posto je steta  vec napravljena.

Link to comment
37 minutes ago, Nikodije said:

Nije dovoljno da Filip ne igra, mora se dovesti plej.

Apsolutno, filip na tribine a novi plej na klupu/teren ali čini mi se da je i struka u nekoj degradaciji od odlaska Tomića (vrlo nesimpatičnog tipa).

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

U Bg je dobro cugao i jos bolje igrao.

 

+1

 

4 minutes ago, MiddleClass said:

Igra li Stratos sutra?

 

Не и вјероватно ни цијелу наредну седмицу.

Link to comment

Imali smo ogroman problem sinoc pri defanzivnom skoku, pa je davanje minuta Odzu donekle imalo smisla. Meni je najvise smetalo sto Jekiri ili kako vec uopste nije isao na pik, nego je kampovao dole. Tim pre, Odzo je morao bolje da obavi posao kod zagradjivanja. Gist je ostario izmedju dve sezone, bukvalno. Tesko se pozicionira u napadu, tacnije prerano odustaje od borbe za poziciju pa je cuvar uvek ispred njega. U tim slucajevima, umesto da se trazi drugo resenje, tvrdoglavo se insistira na prvobitnoj zamisli i posto ne moze drugacije ide lob pas na Gista. Pas je ili los pa sa Gist polomi da ga uhvati ili je spor pa stize pomoc. On nije navikao tako da igra, gubi puno snage u tom rvanju i uzima nekakve fej d vej suteve koje nikada u karijeri nisu bili deo njegovog repertoara. Pa na prste jedne ruke mogu da se nabroje njegova ovosezonska zakucavanja. I nije nas Asvel ne znam kako kvalitetno skautirao, bilo je more otvorenih suteva. Na sve ovo poklopila se i utakmica zivota nekakvog Zan Sarla i sve je otislo u kurac. Idemo jako sutra na partizane, minuti Djenki, bez Davidovca na 4 i sto vise Lazica zaogrnutog u peskir.

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Gist ima retardiran sut, skoci metar u vis i onda baci loptu u padu kad je na 10cm od zemlje, kad ga vidim kako puca krstim se kad bilo sta udje. 

Pritom je taj pad bez ikakvog savijanja kolena niti pregiba bilo kog dela tela, bukvalno kao daska unazad. Ima i do toga da neke od tih suteva mora uzeti jer su mu uvaljene koske pri kraju napada ili nema demarkacije spoljnih igraca. protrcavanje po ceonoj liniji je misaona imenica za nas, ne znam da li to prodje dva puta po utakmici. Svojevremeno je samo Simonovic znao po 5.6 puta tako da poentira. Istini za volju, na Joviceve pasove, al ajd sad...

Link to comment

Одлично је Гист ушао у сезону, сјећам се првих коментара како се сви чудимо откуд таква класа код нас а не у Реалу или Фенеру. Смјена тренера се на њега негативно одразила.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...