Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Sve mi vise ovo lici na Alimpije sezonu, aj jebes poraze nego sve skrnavo i nestabilno nekako. 

Vise od pola ekipe ima pozitivan indeks beskorisnosti. 

Link to comment

Da izjavim i ja nesto za televizor.

O Covicu necu to svi sve znamo.

Drugi veliki problem je Lazic. Lazica stogle godine i vise ne moze da igra odbranu kao pre, sporiji je i to pokusava da nadoknadi prljavom odbranom ali to u El ne prolazi dok u Aba ima povlascen tretman. Medjutim to ne bi bio toliki problem da nam ne zatvara Dobrica koji je sada bolji igrac nego sto je Lazic ikada bio. Lazicev vrh je bio pod Radonjom kada smo imali onu seriju od 7-8 pobeda za redom i od tada je u padu.

Odzo jednostavno nije za ovaj nivo u tehnickom smislu i mislim da ce se preseliti na tribine sa povratkom Kuzmica.

Beron jos ne moze da se privikne na ovaj nivo odbrane u El i videcemo sta ce biti do kraja sezone tj da li ce uspeti to da prevazidje.

Lorenco se jos uvek privikava na evropsku kosarku ali mislim da se sa njim pogresno radi tj Tomic ga vadi posle svake greske i zaboravi na njega na klupi. Kad si vec doveo igraca daj mu kontinuirano sansu po 30+ minuta u narednih mesec dana i vidi da li je to to. Na zalost zbog tatinog sina to nije moguce.

Isto vazi i za Derika Brauna kome treba vremena jer ipak nije igrao godinu dana i to opet radis kao i kod Lorenca sa druge strane ovo sto on igra tj ulogu kakvu ima mogli su lagano Simanica da koriste za to.

I na kraju Tomic, utakmice su mu po sistemu toplo-hladno razbije Zeljka pa onda usere ove dve, mislim da je problem i tvrdoglavost. Recimo protiv Makabija ostavio sina u igri kad su nam pravili seriju umesto da je ubacio Djenku cim je video cemu to vodi. Druga velika greska je podbacivanje u produzetku gde saljes Davidovca da skace sa Hanterom umesto da ubacis Odza pa ga izvedes posle prvog prekida ako vec igras sa niskom postavom. Umesto toga Hanter je dosao do lopte i odmah primismo trojku i odose kola nizbrdo ali cak i tad umesto da vadi Covica koji od umora ni hidrofor nije mogao da sacuva on tvrdoglavo juri u propast.

Malo nam fali da budemo bas dobri ali jbg. Da li ce se opametiti ne znam. Po mom misljenju Covic i Odzo aut Kuzma i rezervni plej in nam potpuno menja sve. Naravno i Laza na poziciju mahaca peskirom a Dobric u petorku.

Pricamo o nekim talentima a Makabi gura Avdiju a mi ko slepci ne damo ovim momcima(Dobric, Davidovac i Simanic) vise minuta a sto je najgore momci bi igrali to lagano ne bi se ni osetilo na terenu vec naprotiv.

I nek neko proveri ali mislim da Covic ima vise minuta na terenu od Dobrica, Djenke i Berona zajedno.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Dobric, Deda i Borisa su buduci repstativci. Samo sto siroti nece docekati u Zvezdi nikada 25+ MPG. 

Zamislite tek sta na sta ce da lici kad krenu ovi starci da gube svezinu kako sezona bude isla, pa ne bude ni individualnih dobrih tekmi. 

Link to comment

Ponovo fina utakmica pantera sinoć i pobjeda protiv Cibosa. Dobre partije Reatha (19 pts, 9rb, 2 as) i Radanova (13 pts, 9 rb). Solidno napreduje i Stefan Đorđević, da li će dobaciti do kandidata za Zvezdu, vidjecemo.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Bez Derika i Gista zbog laksih povreda, i Berona kojeg su pustili da ode u Ameriku da prisustvuje porodjaju supruge. Billy se vraca u ponedeljak, i sva trojica ce igrati protiv Barse u cetvrtak.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...