Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

nije proslo ni mesec dana a majmuncina tomic je totalno pogubio konce, nema igre, nema nicega, silji patku na gistu, brown-ima a jebe nas u zdrav mozak sa retardiranim govnarom.. ako se po jutru dan poznaje, bice ovo krompir sezona.. mars iz zvezde  tomicu i povedi svog malog retarda miljenika sa sobom!

Link to comment

Skor Zvezde u EL sa Čovićem na parketu / na klupi

PAO: 15-25 za 10 minuta / 67-62 za 30 minuta

Fener: 18-25 za 16 minuta / 50-31 za 24 minuta

Makabi: 24-42 za 19 minuta / 45-42 za 26 minuta

Ukupno: 57-92 za 45 minuta na parketu / 162-135 za 80 minuta na klupi

 

Prosek na 40 minuta: 51-82 na parketu / 81-68 na klupi

Link to comment

Jedino objasnjenje za ovo sto Tomic radi je da a) nismo hteli Mizrakiju da pokvarimo jubilarni rodjendan ili b) ima ponudu Olimpijakosa u dzepu i zeli da natera Covica da mu da otkaz. Drugacije se tesko mogu objasniti ove rotacije. Na kraju je jos zamalo i uhvatio Sfeiropulosa na foru, nego je Grk imao srece da mu Blek i Ejsi dobiju pete licne, pa su sticajem okolnosti poceli da igraju ono sto je trebalo od trenutka kad je Tomic izveo ovu sumanutu nisku petorku na parket.

 

Jedina dobra stvar je to sto sam danas presao granicu trenutka posle kojeg pracenje ovog tima vise nece moci da me iznervira. Zao mi je samo sto je retard dao one dve slucajne trojke jer su ga igraci Makabija potcenili, pa cemo morati da citamo hvalospeve burekdzija po medijima. Naravno, nakon sto je ubacio te dve trojke i ovi ga shvatili ozbiljno vise nije mogao da pogleda na kos. Za ovo ostalo me jednostavno zabole, nemam nameru da se nerviram zbog eksperimenata umisljenog pocetnika na nasoj klupi.

Link to comment
Doduše nije da ne daju povoda, i jedan i drugi su igrač više za protivnika, jbg.

Sto jes', jes'... Ali da ga jebem, nije 5 utakmica prošlo, nema se strpljenja za igrača koji sigurno zna, ali je pauzirao celu sezonu i drugog koji nije 2 meseca u Evropi spojio.. Jenkinsa smo onomad čekali mesecima, pa i mučenog Thompsona do kraja kada je bilo jasno da mora da se menja, a koji koš nije mogao da ubode u onoliko utakmica. Derrick apsolutno ne dobija drugu šansu u utakmici koju lošije otvori (na žalost, skoro sve ih je loše otvorio ili Faye posle pokidao), Lorenzo više hladno nego toplo, ali videli smo da može bolje.

 

Komentari uopšteno u poslednje vreme idu toliko nisko na svim poljima da bih u slučaju KK očekivao da bi i Gista pljuvali i terali ako bi vezao ovakve 3 utakmice.

 

Ovo sa Filipom postaje kristalno jasno da je problem ogroman. Bude tu i dobrih momenata, ali minus koji generalno donese timu prosto boli.

 

Ozbiljno se smorih na kraju, ko ne bi voleo da dobije tekmu, ali bas smo lose delovali i pored rezultatskog comeback-a.

 

Edit: @Dankan Ajdaho u prvom delu posta deluje kao da se obraćam tebi direktno, mozda sam nespretno postavio rečenicu, slažem se da lose igraju i daju određenog povoda za sumnju... Vise iznosim svoje mišljenje na temu teranja vs. strpljenja za nove igrače

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Segundo said:

Sto jes', jes'... Ali da ga jebem, nije 5 utakmica prošlo, nema se strpljenja za igrača koji sigurno zna, ali je pauzirao celu sezonu i drugog koji nije 2 meseca u Evropi spojio.. Jenkinsa smo onomad čekali mesecima, pa i mučenog Thompsona do kraja kada je bilo jasno da mora da se menja, a koji koš nije mogao da ubode u onoliko utakmica. Derrick apsolutno ne dobija drugu šansu u utakmici koju lošije otvori (na žalost, skoro sve ih je loše otvorio ili Faye posle pokidao), Lorenzo više hladno nego toplo, ali videli smo da može bolje.

 

Komentari uopšteno u poslednje vreme idu toliko nisko na svim poljima da bih u slučaju KK očekivao da bi i Gista pljuvali i terali ako bi vezao ovakve 3 utakmice.

 

Iskreno govoreći, i ja bih tu poludeo. Najveć problem tu je što ova dvojica nemaju fajtersku crtu, ne žele da se pobiju. Ne zna se ko je veća balerina. Derik igra nevervatno pičkasto za svoju poziciju gde je jedan od uslova za uspeh da ideš u kost. U stvari, dovoljno je da skrene glavu i pogleda u starca Moa pa da mu put ka uspehu bude jasan ko da je na tračnicama.

 

Što se Lorenca tiče, njegov govor tela večeras je bio neopisivo jadan - bukvalno svakim pokretom, pogledom govorio je "Da li zaista moram da budem tu večeras?" Istina dobio je po pičci odmah na startu, ali jbg, muško je, skupi muda pa vrati, a ne kao poslednja pizda kuknjava i puška u kukuruze.

Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Što se Lorenca tiče, njegov govor tela večeras je bio neopisivo jadan - bukvalno svakim pokretom, pogledom govorio je "Da li zaista moram da budem tu večeras?" Istina dobio je po pičci odmah na startu, ali jbg, muško je, skupi muda pa vrati, a ne kao poslednja pizda kuknjava i puška u kukuruze.

 

Lorenzov govor tela je bio isti i na utakmici protiv Fenera na kojoj je bio MVP. Covek je prosto takav.

 

Da se ne zajebavamo, mi smo se u ovu utakmicu vratili samo zbog toga sto se Sfeiropulos prepustio svecarskoj atmosferi. narocito nakon ovakvog naseg pocetka utakmice, pa je zakasnio da reaguje na Tomicevu supernisku petorku i dozvolio Bleku i Ejsiju da se posteno izblamiraju pod nasim kosem. Kako su njih dvojica izasli zbog pet licnih zatrpali su nas spolja, jer s petorkom s kojom smo zavrsili utakmicu mi ne mozemo da sprecimo bilo kakav sut spolja. Tomiceva odluka da posle onog nokauta Brauna uvede kretena na parket, a s njim u paketu iz nekog razloga uvek ide i Odzo, uci ce u anale evropske kosarke. Staviti dva pocetnika koji pored iskustva nemaju ni kvalitet da igraju u onakvoj atmosferi i u onoj hali je tezak WTF momenat. Da Stratos nije imao jedno od onih svojih olimpijskih veceri ovde bi pukla nevidjena bruka, covek nas je bukvalno sam vukao celo prvo poluvreme.

 

Ako Brauni i Gist nisu bili povredjeni o ovoj utakmici se nema sta reci, a bogme ni o sezoni.

Link to comment
21 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ako Gist nije povređen, stavljam kuću da je prokomentarisao Tomiću Gnoma.

 

Ako je verovati Tomicu Gist jeste bio povredjen.

 

Dva puta izadjemo na evroligasko gostovanje s jednim igracem unutra manje da bi gnom igrao, jednom se Gist povredi, drugi put i Gist i Odzo najebu s faulovima, mi zavrsimo s minijaturnim petorkama utakmice. Borisha ne igra zbog Brauna, Braun ne igra uopste, Faje igra na pet jer Odzo ne moze da se sastavi i tako, pored tolikih cetvorki u timu na kraju obicno nemamo koga da izvedemo na parket pa glumimo ludilo s Davidovcem i Stratosom.

 

Derika Brauna ocigledno spremaju za silbovanje, nema drugog objasnjenja za ovo. Imao je jednu losu odluku na pocetku utakmice kad ga je Blek prosao, jos su bili koraci, samo nisu svirani, Tomic ga je izveo i vise ga nije vracao. Cetiri minuta ukupno a mi unutra igramo s Fajeom koji ima cetiri licne i Odzom koji se posteno izblamirao veceras. Nijednog igraca na svetu neces vratiti u formu na taj nacin.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...