Jump to content

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, ArleKino said:

 

Ja preporučujem da se isti proda kod ozbiljnog trenera koji je u stanju da u maniru Davida Copperfielda sakrije antitalenat veličine Davida Lui...ovaj, Kipa Slobode. I sam Stones može da se raspita kod Raheema Sterlinga kako radi majstor koučinga™ obzirom da mu kod ćelave prev...ovaj, majstora bankomatstva™ nema leba.

Jbg, nešto vidim da se antitalenat kosmate prevare™ kod vas nije sakrio... Tako da bolje ode kod Olea, tamo bar neće imazi konkurenciju, nekretnina od 75m funti i kisara mu garantuje da će bar da igra....

Link to comment

arleovo vitlanje na stranu, ako mladi john insistira na odlasku ja bih mu zbilja preporučio arsenal. bio bi super poso za obe strane. mislim i za njih i stonesa, što se sitija tiče nek slobodno da ostane, mi ga ne teramo nigde

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
Just now, radisa said:

Jbg, nešto vidim da se antitalenat kosmate prevare™ kod vas nije sakrio... Tako da bolje ode kod Olea, tamo bar neće imazi konkurenciju, nekretnina od 75m funti i kisara mu garantuje da će bar da igra....

 

Pa donekle se sakrije kao juče, ali nije niko TOLIKI čudotvorac da se to sakrije za stalno. :D 

 

Kod Olea ga ne želim jer je to onda sigurna titula za United iduće sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...