Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Zaha je bez dileme najveći dajver u ligi trenutno, i to sigurno ima uticaj. Ovo za VAR, pretpostavljam da su gledali oni ovo, ali u međuvremenu pao gol, i oni u fazonu ajgajebi. Msm, ne znam šta znači to "VAR nije gledao". Pre će biti, VAR nije nama pokazao da gleda. :D

Link to comment

dakle, sledece kolo mi izgubimo u liverpoolu, leicester i united dobiju i onda u poslednjem kolu leicester i united odigraju miroljubivu utakmicu gde neresen rezultat vodi obe ekipe u ls.

Link to comment
Just now, 189- said:

dakle, sledece kolo mi izgubimo u liverpoolu, leicester i united dobiju i onda u poslednjem kolu leicester i united odigraju miroljubivu utakmicu gde neresen rezultat vodi obe ekipe u ls.

Liverpul je uveliko na raspustu, na tvom mestu ne bih mnogo brinuo

 

Nego, na temu VAR-a:

 

 

i evo kompletnog teksta, interesantno štivo:

 

https://www.espn.co.uk/football/english-premier-league/story/3929823/how-var-decisions-have-affected-every-premier-league-club

 

Link to comment

a baš nam treba conspiracy da zaključimo dal je fa i uefi masonima više u interesu da se plasira najbogatiji klub na svetu sa najvećom navijačkom bazom ili fakin lester :dry:

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Liverpul je uveliko na raspustu, na tvom mestu ne bih mnogo brinuo

ovo mi je receno i pred utakmicu sa norwichom gde smo jedva izvukli pobedu. a pre toga nas je sheffield razguzio kao nikada ranije

Link to comment

Nista nije gotovo, iako je Brendan najbolja sansa. Veceras se vidjelo koliko su igraci nespremni za ovaj format, umorne noge.. Junajted i Celzi imaju polufinale FA za vikend, to ce ih polomiti, pa je nadati se da se Lpool naci volju da demonstrira silu nakon debakla i vrlo vjerovatno resetovati sve na odlucivanje u zadnjem kolu. Bar je zanimljivo.

Link to comment

liverpul ce ugaziti celzi... :fantom: 

ali lisice ce, sto bi rekao gojko, tesko do celog plena u londonu.

Edited by cvrlle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...