Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Prilično disciplinovano s naše strane, al opet je Siti imao buljuk šansi. Sjajni Martinez na golu, isplivao je niotkuda. Mislim da smo našli super poziciju za Tirnija, treći štoper, neki fazon Monreala ili Azpilicuete. Pristojna partija svih na terenu, sem što je Maitland od 10 odluka na njihovoj polovini pogrešio kod 9 i po. Poprilično sam ubeđen da Arsenal igra bolje bez publike jer mogu da čuju trenera, a ovim našim bukvalno treba da se govori šta da rade u svakom momentu. Izgleda da nas opet čeka Europa Liga dogodine :rolleyes:

Link to comment

Ne znam koliko je moralno ovo što je Arsenal uradio Cityju, k'o Anthony Hopkins Rayu Liotti. Nije uredu uzeti najbitniju figuru iz protivničkih redova, ali eto...

 

Martinez uobičajeno sjajan, Luiz neuobičajeno odličan, Tierney tata fudbala, Auba napokon ubojit protiv Cityja. Pepeov centaršut za prvi gol - :hail: I Bobby Pires je kupio navijače u polufinalu FA Kupa 2001.godine. To smo finale, doduše, izgubili.

  • +1 2
Link to comment
54 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Prilično disciplinovano s naše strane, al opet je Siti imao buljuk šansi. Sjajni Martinez na golu, isplivao je niotkuda. Mislim da smo našli super poziciju za Tirnija, treći štoper, neki fazon Monreala ili Azpilicuete. Pristojna partija svih na terenu, sem što je Maitland od 10 odluka na njihovoj polovini pogrešio kod 9 i po. Poprilično sam ubeđen da Arsenal igra bolje bez publike jer mogu da čuju trenera, a ovim našim bukvalno treba da se govori šta da rade u svakom momentu. Izgleda da nas opet čeka Europa Liga dogodine :rolleyes:

 

Pa Maitland je desni bek po prirodni ne? , zato je toliko danas napred gresio al u odbrani je bio sjajan. Tierney svakako bi morao uvek pre Kolasinca. 

 

Interesantno da je u ova dva meca sa dve najbolje ekipe u zemlji Arsenal imao posed 30ak procenata, a obe pobedio. Neki novi Arsenal

Edited by dillinger
Link to comment
14 minutes ago, dillinger said:

Pa Maitland je desni bek po prirodni ne?

 

On je valjda bio projektovan za nekog MC, ali je na kraju završio uz aut liniju. Čak i da je po prirodi bek, moralo bi se bar nekada desiti da donese krštenu odluku u fazi napada.

Link to comment
33 minutes ago, dillinger said:

 

Pa Maitland je desni bek po prirodni ne? , zato je toliko danas napred gresio al u odbrani je bio sjajan. Tierney svakako bi morao uvek pre Kolasinca. 

 

Interesantno da je u ova dva meca sa dve najbolje ekipe u zemlji Arsenal imao posed 30ak procenata, a obe pobedio. Neki novi Arsenal

 

Maitland Niles je originalno zamišljen kao centralni vezni. Wenger ga je bacao na lijevog beka, to je bio njegov način da centralni vezni stiču osjećaj za prostor (tako je i Ramseya bacao na desno krilo). Kod Emeryja je uglavnom igrao desnog beka nakon što je Bellerin šehidio protiv Chelsea. Iskreno, volio bih da je uspio kao CM jer smo tu najtanji.

 

Realnost je da je Arsenal igračkim kvalitetom, posebno u sferi kreacije, miljama iza Liverpoola i Cityja. Zato sad ćulim uši i na ovu priču oko Coutinha, samo 10 godina nakon što sam ga poželio u Arsenalu.

Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Wenger je znao da baca igrače svukuda pre nego što im odredi definitivnu poziciju. Sećam se da je Kolo Ture igrao jako ofanzivno kad je tek došao. Evo, čak ima i ovaj legendarni topic na AM :D

 

https://arsenal-mania.com/forum/threads/kolo-toure-our-new-striker.1126/

 

Jeste. :D

 

Kad je Lauren 2000.godine došao, mislio sam da je on zamjena za Petita koji je otišao istog ljeta u Barcelonu. Lauren + Pires + dosta love = Petit + Overmars, tako sam zamišljao Profinu transfer-logiku. Kad ono, Lauren završi kao jedan od najboljih desnih bekova u historiji Premiershipa.

Link to comment

steta za bournmouth. definitivno nisu imali srece ove sezone. na kraju ce im i fraser otici besplatno umesto da su ga prodali posle sezone karijere, jbg lako je sada biti pametan.

 

na kraju ce oni i villa ispasti umesto smaraca tipa newcastle, west ham, southampton, palace.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...