Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Forum je srozao Radiša najurivši Ruxina :sad: 

 

Formu LFC je srozao Flopara.

 

Dobro, mi stariji ljubitelji fudbala čije sjećanje seže sve do 1 nezaboravne 2004.godine (Grčka prvak Evrope, Porto prvak Evrope, Arsenal prvak Engleske) možemo da posvjedočimo da je Arsenal prošao kroz sličan period od 28.marta do 9.aprila tokom kojeg se ispalo u Ligi prvaka od Chelsea (triput pobijeđenog 2-1 u Engleskoj uz 1-1 na SB-u u prvoj utakmici, jedini poraz Wengera u 17 utakmica protiv Ranierija), u FA Kupu od Man Uniteda 1 nesavladivog Roya Carrolla i igralo 1-1 kod kuće u ligi protiv rečenog Uniteda, a na poluvremenu protiv Liverpoola se gubilo 1-2 kod kuće. Već se počelo pričati o tome kako bi Arsenal mogao ostati praznih ruku i u ligi, na poluvremenu na tada nepostojećem Twitteru je trendovao #WengerOut , a ja sam kod kuće čenelizovao™ unutrašnjeg tebe.

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Ionako pisete svasta, jest za Seriju A, al eto ovde kao bivsi PLovac, Lukaku oboleo od Korone.

 

Link?

Link to comment

Obrisano, ali evo da ne kazete da lazem

 

a0ef72cff4f7fdf6365b3b0ce477f9a5.jpg

 

Ali, seruju vest po netu, po Italiji koliko vidim najvise, no ipak nepotvrdjena i lazna verovatno.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Obrisano, ali evo da ne kazete da lazem

 

a0ef72cff4f7fdf6365b3b0ce477f9a5.jpg

 

Ali, seruju vest po netu, po Italiji koliko vidim najvise, no ipak nepotvrdjena i lazna verovatno.

 

 

 

Ma dobro, ako je Lukakuov prijem virusa sličan njegovom prijemu lopte, garant je odmah ozdravio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...