Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts



 
Da se ne lažemo, Lovren je otvorio vrata Votfordu. Ne znam da li bi ishod bio drugačiji da nije bilo njega, ali je otvorio ta vrata. 


Apsolutno ne menja stvari.

Lovren ne igra danas, nije igrao ni protiv West Hama ni protiv Atletika, a igraju katastrofalno.

To naviklo da protivnik samog sebe pobedi, jebe im se da nešto sami pokušaju.
Link to comment

Dobrodosli u Liverpul nase i vase mladosti.

 

(ko sto rece radnik, ovako je krenulo u Dortmundu).

 

Sreca pa je kraj sezone, valjda ce da doguraju do titule. Atletiko necu da pominjem. Stra me i da gledam utakmicu.

Link to comment

Šteta što nisu mislima bili na utakmici sa Atletikom dok su igrali protiv Atletika.

 

Od ovog Floparinog usiljenog osmeha mi se intenzivno kenja, stalno je u tom fazonu da šalje dobre vibracije kad nikom nije ni do čega :isuse: Fabinho ti izvodi kornere, eeeej!

Link to comment
5 minutes ago, čekmeže said:

Ako može Robertson da izvodi korner, može i Fabinjo.

Mislio sam da to nikada neću reći, ali fali Henderson.

Naravno da fali Henderson, mora neko da im podvikne kad odustanu od fudbala tamo oko 60. minuta.

 

I sa njim je često mučenje od igre, provalili su svi da iz sredine ne preti nikakva opasnost pa samo gužvaju napadačku trojku i puštaju da se beskonačno centrira na postavljenu odbranu... ali bar bude nekog truda, neke živine™, nečega.

 

Očekujem da u revanšu protiv jorgandžija prekinu seriju poraza i sa trijumfalnih 2-1 oproste se od titule prvaka Evrope.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Naravno da fali Henderson, mora neko da im podvikne kad odustanu od fudbala tamo oko 60. minuta.

 

Fali malo duha SAF-a, ajd da budem korektan "podvikne" u poluvremenu ili na kraju.

 

Sve ostalo stoji. I da, da mi je neko rekao da cu cekati da se Henderson vrati u ekipu pre jedno 8 godina pitao bi na kojim je drogama. Ok, jedna izgubljena u prvenstvu, jedna u kupu, par u UCL, not good not terrible.

Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

Šteta što nisu mislima bili na utakmici sa Atletikom dok su igrali protiv Atletika.

 

Od ovog Floparinog usiljenog osmeha mi se intenzivno kenja, stalno je u tom fazonu da šalje dobre vibracije kad nikom nije ni do čega :isuse: Fabinho ti izvodi kornere, eeeej!

Zasitili se ljudi pobeđivanja, sve je to normalno

Link to comment

utego Murinjo

 

Quote

TOTTENHAM and England star Eric Dier climbed into a stand at the Tottenham Hotspur stadium and appeared to confront fans after Spurs crashed out of the FA Cup on penalties.

 

Dier scored his effort from 12 yards but Troy Parrott had his attempt saved before Erik Lamela hit the crossbar, with the decisive penalty from Gedson Fernandes kept out by Krul.

 

And shortly after full time, Dier jumped into the west stand lower to confront a supporter, with footage of the incident picking up the player saying: "He's my brother." Dier appeared to jump to the defence of on-loan midfielder Fernandes after he missed the final spot-kick.

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Lord Sugar imao fantastičan tvit, čudi me da mu nisu došli specijalci sa fantomkama nakon onog "Troy Parrott coming on young kid". Interpunkcija je mama. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...