Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

jel ste vi prvi u istoriji fudbala koji su izmislili plaćanje na rate, ili se to samo tako prvi put izveštava? mislim kontam da ide iz vaše kuhinje, vama je to svakako ugodna pregovaračka pozicija.

 

kad se podvuče crta što se mene tiče arsenal je ovaj prelazni rok potrošio 110 miliona and counting, pa u skladu sa tim rastu i očekivanja za sledeću sezonu. struktura plačanja me niti zanima, niti mislim da treba da me zanima.

Link to comment
35 minutes ago, John Coltrane said:

@kipo

 

Da su pametni da bace decu u vatru i zajebu velike transfere (za promenu).
Inace koliko god mi bilo neverovatno Dibala za Lukakua, sve vise mi to smrdi, Juve je ipak u pitanju.

Jos koliko dogodine, nadajmo se. Prevelika kocka bi bila sad, u situaciji u kad je top4 nikad veci prioritet. Ali pokazuje se da se na njih ozbiljno racuna a ne sumnjam da ce Ole iznenaditi povremeno i ove sezone. 

Link to comment
37 minutes ago, kipo said:

Jos koliko dogodine, nadajmo se. Prevelika kocka bi bila sad, u situaciji u kad je top4 nikad veci prioritet. Ali pokazuje se da se na njih ozbiljno racuna a ne sumnjam da ce Ole iznenaditi povremeno i ove sezone. 

 

dajem im svima po 4 zvanične utakmice dok ne dobiju status kakav ima rašford kod jeremije :fantom:

Link to comment
43 minutes ago, 189- said:

nikad mi nece biti jasno zasto je nekima toliko bitno ko je koliko platio za transfere

 

nije mi bitan pojedinačni transfer, ali koliko ja znam uvek se na ovom forumu vodila evidencija koliko je ko potrošio te godine, pa su u skladu sa tim išla i očekivanja. znam da se umelo proglašavalo u predsezoni čak i da je sve ispod osvajanja lš težak fejl za pepa. sad kad je siti završio renoviranje tima pa dovodi jednog igrača po sezoni nekako je sve to palo u drugi plan, ali ja sam čovek tradicionalista pa i dalje volim da o tim podacima javno prodiskutujemo. odrastao u drugim vremena, jbg... :sleep:

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

dajem im svima po 4 zvanične utakmice dok ne dobiju status kakav ima rašford kod jeremije :fantom:

Na osnovu cega dajes tu neobicnu, nerealnu i nefer prognozu?

 

2 hours ago, MiddleClass said:

Hoce li SMS u Junajted?

NIkad ne reci nikad.

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

nije mi bitan pojedinačni transfer, ali koliko ja znam uvek se na ovom forumu vodila evidencija koliko je ko potrošio te godine, pa su u skladu sa tim išla i očekivanja. znam da se umelo proglašavalo u predsezoni čak i da je sve ispod osvajanja lš težak fejl za pepa. sad kad je siti završio renoviranje tima pa dovodi jednog igrača po sezoni nekako je sve to palo u drugi plan, ali ja sam čovek tradicionalista pa i dalje volim da o tim podacima javno prodiskutujemo. odrastao u drugim vremena, jbg... :sleep:

Trebalo im je samo 10 god i koja milijarda. Cijenim da bi Brajton sa Radovanom Curcicem na celu isto postigao :sleep:

Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

jel ste vi prvi u istoriji fudbala koji su izmislili plaćanje na rate, ili se to samo tako prvi put izveštava? mislim kontam da ide iz vaše kuhinje, vama je to svakako ugodna pregovaračka pozicija.

 

Ovo i mene fascinira. Kad god su moji™ kmečali zbog američkih vlasnika koji ne ulažu dovoljno, skreneš im pažnju na to koliko se para skrkalo u prethodnom prelaznom roku a oni odmah "Ne, to se ne računa, to ide na rate!"

 

Dok svi ostali valjda plaćaju u džakovima momentalno, sipaju desetine miliona na astal™ da prodavac prebroji zlatnike.

 

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Na osnovu cega dajes tu neobicnu, nerealnu i nefer prognozu?

 

prognoza nije vezana za talenat omladinaca da se razumemo, ovo ja pišem kao čovek koji relativno ceni vašeg rašfu ;)

Link to comment

Zanimljivi su zaista mladici, a jos zanimljivije kako su kompaktni zajedno na terenu u nazovi jacoj utakmici. Inter, pa ni Lids, se nisu sastavili s loptom kad su klinci igrali. Bumo videli.

Link to comment
10 hours ago, 189- said:

nikad mi nece biti jasno zasto je nekima toliko bitno ko je koliko platio za transfere

Ти си навијач Челсија у својој суштини. Тако да је то јасно.

Арле, који ће вам Пепе?

 

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Арле, који ће вам Пепе?

 

Nemamo prirodnih krila. Pepe će upasti desno. Auba će igrati lijevo, Laca u sredini, Özil i Ceballos se mijenjati na 10... Trpaćemo i trpaće nas.

Link to comment
15 hours ago, MiddleClass said:

Hoce li SMS u Junajted?

 

Isto ko i Dybala juce. :) Dobro, ovo je kao zavrseno, ali ja ne verujem nista. I to 90 miliona funti leptejebo! El vredi on toliko, ne pratim ja nas fudbal

Na kraju nam nece doci niko, osim Maguiera, kojeg cemo da platimo jedno 100 miliona, kakvi smo

Link to comment

Vrijedi takav tip igraca. Ako Pogba odjezdi, nema ko drugi da uskoci. SMS je ipak konstantan, kazu da je pokupio i neku nagradu najbolji veznjak serie a u kojoj bese sezoni!? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...