Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

37 minutes ago, ArleKino said:

Opet ozljeda nozdrve?

 

Nije, okrpio ga neki Dortmunđanin prilično gadno. ACL, ~6 meseci, može polako u penziju.

 

Stvarno više nema smisla da ostrvski rafinirani umetnici pikaju loptu sa svim tim kontinentalnim long-ball mesarima.

Link to comment
15 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jbt ta zlatna deca Sautemptona, nisu dovoljno prolivali vodu za njima kad su odlazili. Više su proveli u ambulanti nego na terenu, Ox, Ljiljana, Šou™, Klajn...ajde Čejmbers je preživeo, ali verovatno zato što nije ni igrao...

 

Zanimljivo koga si zaboravio.

 

 

Link to comment

(H)teo sam više akcenat da bacim na ove skorije izdanke Soton akademije, mada tek sad provaljujem da je Ljiljana 88 godište...svakako i Teo i Bejbl su pokupili delić kletve. Liverpul otkad je prestao da pazari na jugoistoku, postao title kontender.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

(H)teo sam više akcenat da bacim na ove skorije izdanke Soton akademije, mada tek sad provaljujem da je Ljiljana 88 godište...svakako i Teo i Bejbl su pokupili delić kletve. Liverpul otkad je prestao da pazari na jugoistoku, postao title kontender.

 

A od koga su kupili Manea i Van Dijka? :D

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

A od koga su kupili Manea i Van Dijka? :D

 

Nemojmo ni zaboraviti najzaslužnijeg za nedavne uspehe:

Image result for dejan lovren

Link to comment

:laugh::isuse:  my bad...da ne zaboravimo ni dobrog starog Dežana Lovrena

 

edip: hitronogi Weenie

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Golman?

Clyne - VVD - Lovren - Shaw

Walcott - Ox - Lallana - Bale

Mane - Lambert

 

Ja bih ubacio Wanyamu umjesto Lamberta da neko i oduzima lopte, neka Theo dobije devetku.

 

Golmani su im bili kritični, ne sjećam se nijednog dobrog osim na Emiratima degejičnog Forstera koji je još kod njih. Boruc, onako radi reda.

 

Boruc

 

Clyne VvD Toby/Lovren Shaw

 

Wanyama

 

Lallana/Schneiderlin Ox

 

Bale Walcott Mane

 

 

 

Chambers je isto baksuz - ispao sa Middlesbroughom 2016-17, ispratio Arsenea u penziju, a onda prošle sezone ispao sa Fulhamom gdje je bio najmanje loš igrač.

Link to comment
On 23.7.2019. at 18:34, 189- said:

dobili smo barcu 2-1. lampard igrao sa dva spica u drugom poluvremenu sa diamantom u sredini. nije izgledalo dobro...

 

 

Necete se lepo provesti ako uopste ima takve ideje. Postoji li uopste iole ozbiljna ekipa koja danas igra 4-4-2 u dijamantu? Mozda ima nekih Brajtona i Bornmuta, ali i oni imaju krila da gadjaju Eslije Barnse.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

 

Necete se lepo provesti ako uopste ima takve ideje. Postoji li uopste iole ozbiljna ekipa koja danas igra 4-4-2 u dijamantu? Mozda ima nekih Brajtona i Bornmuta, ali i oni imaju krila da gadjaju Eslije Barnse.

mislim da ovo isprobava samo da svakom napadacu da minute u pripremnim utakmicama. bar se nadam da je tako. ipak imamo brdo krila koji su veliki deo ovog tima pa bi bilo glupo da se igra bez njih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...