Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Eliot tu jedini ima štofa, ovo ostalo žali bože.

 

Van den Berg kriv i za peti gol, naravno. 1 Wesley pored njega tromog kao Torres iz najboljih dana...

Дечко је перо лака категорија. Весли није спор играч, одакле ти то?

Link to comment
4 minutes ago, porucnik vasic said:

Дечко је перо лака категорија. Весли није спор играч, одакле ти то?

 

Moj je utisak da je Vesli malo trom, nije spor, ali je trom. 

Link to comment
20 minutes ago, Lezilebovich said:

Kakvo loženje, čovek raširio ruke i nasmejao se. Pa naravno da će da proslavi, igra se neka zvanična utakmica, nekoliko hiljada ljudi je platilo da ih gleda. Bilo bi krajnje nefer prema gledaocima da je bio u fazonu dao sam gol, al me zabole 

ne razumes :( da li su gol oslabljenom liverpoolu :( gde ce im dusa. trebali su nakon svakog gola da mole za oprostaj ili sto da ne da se odrzi i minut cutanja zbog uzasne nesrece koja je copijev omiljeni klub.

 

Link to comment
8 minutes ago, porucnik vasic said:

Дечко је перо лака категорија. Весли није спор играч, одакле ти то?


Wesley ima 93 kg žive vage, znači još malo kao Toni Adams ja. 

 

Van Den Berg je agilan poput nilskog konja, veruj mi, gledao sam ga bar 4-5 puta od kako je došao. Dete od 17 godina a kreće se kao da su mu kolena na izdisaju.

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:


Wesley ima 93 kg žive vage, znači još malo kao Toni Adams ja. 

 

Van Den Berg je agilan poput nilskog konja, veruj mi, gledao sam ga bar 4-5 puta od kako je došao. Dete od 17 godina a kreće se kao da su mu kolena na izdisaju.

НИје човек маратонац него фудбалер.

Link to comment

Ubacuju se. Villa odradila posao profesionalno. Posle tekme Teri i trener vile ušli kod omladinaca da im čestitaju na borbi i upute par ohrabrujucih recenica. (Nadam se da nijedna mama omladinaca nije dosla, ipak je to Teri smile.png

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...