Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

sreća pa je ole u uzlaznoj formi poslednje 2 utakmice protiv partizana i brajtona, mogo je junajted dobiti ozbiljnog trenera :)

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
7 minutes ago, Bogotac said:

Lepi,makar je pokupio 15 miliona celavom smradu,koji misli da dovede Alegrija ili Murinja,al da on vodi transfer politiku,tesko.

 

Gde li ce Poketino?

 

plus hiljadu. tesko je gotiviti spurse zbog tog govnara.

 

slazem se s garyjem: 

Mauricio Pochettino has been sacked by
. He helped the club to punch massively above their weight for years. Good luck with finding a better replacement....ain’t gonna happen.
Edited by Sundance Kid
Link to comment

pa sumnjam da se i spursi zaluđuju da će naći značajno bolje rešenje, rekao bih da su ovde druge stvari po sredi

 

dal je zasićenje, dal izgubljena svlačionica, dal je do levija, ali odavno je jasno da je ovo pochu poslednja sezona. mislim da to najmanje veze ima sa rezultatima

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

 

kome? :sleep:

 

kraj jedne ere, predivnog prelepog Totenema

 

Kad će opet osvojiti Kitchee Cup i Audi Cup? :sad:

 

A sad bez zajebancije, Tottenhamovi rezultati su ove kalendarske godine katastrofalni. Mislim, biti iza ovog Arsenala je dovoljan razlog da se otpuste svi treneri u ligi od 7. do 20.mjesta.

Edited by ArleKino
Link to comment

može eddie howe u spurse što se mene tiče, vidim da se spominje

 

onomad kad sam pričao da će biti težak fejl ako sekta angažuje murinja posle lvg-a sam im ponudio howea kao mudru alternativu. tako da nemam ništa protiv da se još jednom dokažem kao najveći stručnjak na forumu. a ako fejluje praviću se lud pa i nije neka šteta :fantom:

Link to comment
21 minutes ago, 189- said:

di matteo je bar izdrzao do 21. novembra.

mislim da ce poch u bayern a nadam se mourinho u tottenham. to bi bio spektakl.

 

Mourinha nikako ne bih htio u Spursima jer bi on sa njima nešto i osvojio. Howe je prirodnije rješenje.

Link to comment
19 minutes ago, ArleKino said:

Mourinha nikako ne bih htio u Spursima jer bi on sa njima nešto i osvojio. Howe je prirodnije rješenje.

 

Naosvajao bi se sa Spursima. Pošalje Kejna plus dva džaka krompira u Inter u zamenu za Lukakaru, reaktivira Rikarda Karvalja...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...