Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Screenshot_2019-11-10-18-12-56_kindlephoto-415786701.png.4256733a177299569d761d0d6804e207.png

 

I drugi gol regularan, Stones najbliži. Ajmo dalje.

 

nešto vam ta linija ukrivo :fantom:

 

a kojom mađijom je prvi gol regularan ako je bernardo prvi igrao rukom? deder razloži mi to i objasni

Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

Kod penala se ne gleda je li mu sekund ili minut prije prethodilo nesto kao kod gola. Gleda se samo da li je bio faul ili igranje rukom.

 

Pa to ti kažem, bilo igranje rukom :fantom: 

Link to comment

Sad gledam ponovo, ako je ruka B.Silve onda zaustavis igru i sviras enac za Live. Ako nije onda sviras ruku Trenta i penal za Siti. Svakako je bilo 2 ruke u 16m i VAR / Oliver je morao da zaustavi igru one way or another.

 

@Mindaugas Žukauskas

 

Ko je povlacio ovu plavu liniju?

Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

nešto vam ta linija ukrivo :fantom:

 

a kojom mađijom je prvi gol regularan ako je bernardo prvi igrao rukom? deder razloži mi to i objasni

 

Vrlo prosto, ruka Arnolda je odluka o kojoj može da se debatuje, takoreći pola sudija bi je sviralo, pola ne bi. Ali ako je sudija ne dosudi, a Var na snimku još vidi i ruku Bernarda, tek onda ne može da je dosudi. Ovo što @MiddleClass priča ne verujem dok ne vidim neku potkrepu, mislim da Var može da poništi penal ako mu je prethodio ofsajd, ruka i sl.

Link to comment

Odluka VARa je da ruka nije bila u neprirodnom polozaju. U svakom slucaju, bolje da zajebu VAR i da koriste samo hawk eye za ofsajde, mada se ni tu nisu proslavili. :isuse:

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Ko je povlacio ovu plavu liniju?

 

Nzm, pretpostavljam neki softver. Da ja tebe pitam, ko je kosio ovu travu? :D

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Vrlo prosto, ruka Arnolda je odluka o kojoj može da se debatuje, takoreći pola sudija bi je sviralo, pola ne bi. Ali ako je sudija ne dosudi, a Var na snimku još vidi i ruku Bernarda, tek onda ne može da je dosudi. 

 

nema tu šta da se debatuje, nađi poslednja pravila pa ih pročitaj. načinio je svoje telo većim, još više nego veltman u sredu kad je bio penal + drugi žuti. čist penal ako već nije svirao ruku bernarda pre toga.

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Vrlo prosto, ruka Arnolda je odluka o kojoj može da se debatuje, takoreći pola sudija bi je sviralo, pola ne bi. Ali ako je sudija ne dosudi, a Var na snimku još vidi i ruku Bernarda, tek onda ne može da je dosudi. Ovo što @MiddleClass priča ne verujem dok ne vidim neku potkrepu, mislim da Var može da poništi penal ako mu je prethodio ofsajd, ruka i sl.

 

Od ove sezone ruka je ruka i cao-nema polozaja, namere i ostalih varijacija na temu. Iz te greske Olivera se izrodila kontra Livea za gol.

Samo kazem.

 

 

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nzm, pretpostavljam neki softver. Da ja tebe pitam, ko je kosio ovu travu? :D

 

Pa po "otkosu" se vidi koliko je linija kriva, jbt.

 

 

Btw u mecu u kom ne mogu da izgube i jedni i drugi navijam za moj fantasi tim :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...