Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

kaze lampard da cim bude u mogucnsti trosice velike pare na pojacanja.

 

prica se da su ciljevi chilwell, zaha, sancho i ake.

lepo je videti da se zna koje su najslabije tacke u timu. 

 

mislim da je najvise potreban novi kvalitetan levi bek. emerson se malo malo pa povredi a o alonsu bolje da ne trosim tastaturu. chilwell je odlican u napadu ali zaista ne znam kakav je u odbrani pa ako neko gleda nek napise nesto. plus, nisam nesto uveren da ce ga leicester pustiti tek tako, pogotovo ako se plasiraju u ls.

krila, willian i pedro se nadam napustaju ekipu (mada sam sve vise sumnjicav da ce willian ovde igrati do cetrdesetpete). sancho je navijac chelsea i lepo bi legao na krilo, samo je problem da ce dortmund traziti 120+ miliona sigurno ako ne i vise. nisam neki ljubitelj zahe, mislim da nema glavu za velike klubove i pobednicki mentalitet. a i nije vise tako mlad.

 

stoperska pozicija je isto klimava. rudiger je takodje stalno povredjen i to kolena. zouma ima vise losih nego dobrih utakmica, tomori jos nedokazan a christiensen dobar da bude npr. 3. u rotaciji. dakle i tu bi valjalo nadograditi ekipu. za akea imamo buy-back klauzulu od valjda 40 miliona funti. solidne pare u ovo vreme, ali opet je pitanje koliko je on uopste upgrade na ove iz ekipe. nije vvd pa da bude clear br. 1 u timu cim stigne. upamecano, konate, dias bi mi bili fm ciljevi. 

 

giroud 100% odlazi na leto, batshuayi i nije los mada on cilja startno mesto sto ovde nece dobiti tako da ce trebati i novi napadac. werner bi bio idealan ali opet je problem sto ce se najverovatnije traziti neka zamena za abrahama pre prvog spica. opet ako bi dosao zaha da igra napadaca sigurno bi pre ili kasnije (pre) popizdeo sto pocinje sa klupe vise utakmica zaredom...

 

i da, valjda se radi o januarskom prelaznom roku.

Link to comment
On 3.11.2019. at 12:52, Weenie Pooh said:

Štaznam, meni bi bilo čudno da apostrofira baš Manea "in the last few years" kad je donedavno na nišanu bio the diving Egyptian.

 

Peparini pasivno-agresivni osvrti na LFC su uvek bili onako široki - special club, unique club, everyone says so, massive lead, impossible to catch them... Poimence prozivanje protivničkih igrača je više u JM stilu.

 

Evo ni Klopp nije siguran na koga je mislio

 

Quote

Klopp on Guardiola' comments
“I couldn’t really believe it to be honest & then I saw it. I am not sure if Pep spoke in that moment about Sadio or the team - both is not too nice. I am not too sure if I want to put oil on the fire. And I promise not to mention tactical fouls..."
 

 

Link to comment
6 hours ago, čekmeže said:

Januar ako se umanji kazna. A i pitanje je šta se može dovesti u januaru.

pa ne mora se po svaku cenu neku dovesti, imamo dovoljno igraca sada a jos neki nisu ni zaigrali. dovoljno je da se dogovori transfer kao u slucaju pulisica.

Link to comment

Šta ti je konzumerizam jebeni, istinu zborio Edvard Norton u onom filmu Fight Club. Pazi, lupe im zabranu dovođenja igrača jedno leto, i to se ispostavi kao fenomenalna stvar, rodi se jedan ozbiljan trener za budućnost, neki engleski klinci pokažu da se s razlogom verovalo u njih, ekipa igra tečno, atraktivno, rezultati mnogo bolji od očekivanih, ali ne. Daj ti nama u januaru nekog novog Ševčenka i Kvadrada. Čisto onako, radi reda. :isuse:

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Šta ti je konzumerizam jebeni, istinu zborio Edvard Norton u onom filmu Fight Club. Pazi, lupe im zabranu dovođenja igrača jedno leto, i to se ispostavi kao fenomenalna stvar, rodi se jedan ozbiljan trener za budućnost, neki engleski klinci pokažu da se s razlogom verovalo u njih, ekipa igra tečno, atraktivno, rezultati mnogo bolji od očekivanih, ali ne. Daj ti nama u januaru nekog novog Ševčenka i Kvadrada. Čisto onako, radi reda. :isuse:

 

Ne, nego zato što djeci treba podrška u vidu dodatne kvalitete na ključnim trećinama terena kako ih Solksjaeri i Kloppovi ne bi dobivali against the run of play.

Link to comment

pa cilj je titula. sa ovom ekipom nema sanse da se dodje do toga pored ovakvog liverpoola i cityja. ne znam sada sta je tu cudno da se pojacava ekipa. ne moze se doveka igarti sa zoumom, alonsom, azpilicuetom i willianom. pep osvoji titulu i onda spuca jos 100 miliona da popravi ekipu i sada mi koji igramo dobro tri meseca ne treba da dovodimo igrace?

Link to comment

Liverpulu stavili da igra liga kup protiv Aston vile 17. Decembra a 18. igraju polufinale u Kataru. To znaci u19 u Engleskoj prvi tim Katar :isuse:

 

A u drugim vestima Sonu kazna za crveni ukinuta pa ce biti slobodan da igra. Cemu je sluzio VAR i zasto nije sluzio?

Edited by Zlurad
Link to comment
11 minutes ago, 189- said:

pa cilj je titula. sa ovom ekipom nema sanse da se dodje do toga pored ovakvog liverpoola i cityja. ne znam sada sta je tu cudno da se pojacava ekipa. ne moze se doveka igarti sa zoumom, alonsom, azpilicuetom i willianom. pep osvoji titulu i onda spuca jos 100 miliona da popravi ekipu i sada mi koji igramo dobro tri meseca ne treba da dovodimo igrace?

 

Da...sa ovom ekipom ste trebali da se borite za deseto mesto po procenama pre početka sezone. Sad kad je ta ekipa pokazala ogroman potencijal, treba je nagraditi još jednim talasom pesimizma. Naravno da treba ekipa da se pojačava, ali malo mi je suludo pričati o tome u novembru, a Čelsijevi klinci plešu po terenu. Od navijača Čelsija bih pre očekivao neki post o Reece Jamesu i kako njega ubaciti u celu ovu priču, a ne potezanje Romanovih milijardi.

 

9 minutes ago, Zlurad said:

 

A u drugim vestima Sonu kazna za crveni ukinuta pa ce biti slobodan da igra. Cemu je sluzio VAR i zasto nije sluzio?

 

Koliko ja kapiram, neko nepisano pravilo je da se za lom noge uvek dodeljuje crvena karta. Po meni je to ok, utiče taj trenutak na psihu sve 22-orice jako, može doći do pokušaja osvete i još gorih posledica. Hlađenje je skroz ok opcija, čak i kad nije necessarilly za crveni, (a uglavnom jeste).

Link to comment
19 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Da...sa ovom ekipom ste trebali da se borite za deseto mesto po procenama pre početka sezone. Sad kad je ta ekipa pokazala ogroman potencijal, treba je nagraditi još jednim talasom pesimizma. Naravno da treba ekipa da se pojačava, ali malo mi je suludo pričati o tome u novembru, a Čelsijevi klinci plešu po terenu. Od navijača Čelsija bih pre očekivao neki post o Reece Jamesu i kako njega ubaciti u celu ovu priču, a ne potezanje Romanovih milijardi.

 

zbog cega pesimizam? mislis da ce se ova izjava negativno odraziti na mlade igrace? moguce, iz tog ugla mozda nije najpametnije bilo reci ovako nesto u ovakvom trenutku. mislim da se kako se blizi januar, da bi se svakako pre ili kasnije pojavljivale ovakve price.

pa pisao sam vec o jamesu. a ne znam odakle uopste james u prici kada se ni ne planira dovodjenje igraca na njegovoj pozicji sto automatski znaci da ce se kad-tad implementirati u prvu postavu. sto valjda znaci da se planski radi i nece biti natrpavanja igraca gde vec imamo igrace sa velikim potencijalom.

Link to comment
4 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Šta ti je konzumerizam jebeni, istinu zborio Edvard Norton u onom filmu Fight Club. Pazi, lupe im zabranu dovođenja igrača jedno leto, i to se ispostavi kao fenomenalna stvar, rodi se jedan ozbiljan trener za budućnost, neki engleski klinci pokažu da se s razlogom verovalo u njih, ekipa igra tečno, atraktivno, rezultati mnogo bolji od očekivanih, ali ne. Daj ti nama u januaru nekog novog Ševčenka i Kvadrada. Čisto onako, radi reda. :isuse:

 

+1, ne diraj ništa :fantom:

Link to comment
18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Granitni Džaka je bivši kapiten Arsenala, i uklonjen iz tzv grupe od 5 potencijalnih kapitena. Novi kapiten je ova kreatura 

 

07a3a95b001dbfa19cffa2ef5eefe701.jpg

 

Logično, jedini je koji je ove sezone zaradio platu. Od zadnja 24 ligaška gola (zadnjih 18 utakmica) Arsenala zabio je 13, drugo mjesto dijele Luiz, Sokratis i Lacazette sa po 2.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...