Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, John Coltrane said:

Koja je, uopste, fora sa ovim prenosima u 16h, sto ih nema?

 

edip: Evo i Kun zabija kroz noge.

Kako ih nema, sk prenosi sve tekme, bein sport prenosi sve tekme, NBS sport gold prenosi sve tekme

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Kako ih nema, sk prenosi sve tekme, bein sport prenosi sve tekme, NBS sport gold prenosi sve tekme

 

Kad kazem SK mislim na prva 3 koji ima vecina forumasa (bar je to moj zakljucak po kukanju isitih). I BT i SKY UK ne prenose, a pocetkom sezone je bilo prenosa u 16h.

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

Pa ko god je na sbb, skoro pola srbije ima sve sk

 

Mi što smo na Totalu imamo samo SKHD, 1, 2, i 3. Ja bih lagano doplatio tih 300-400 dinara da gledam ostale kanale, ali ta opcija ne postoji iz nekog razloga. Možda ti možeš da objasniš.

Link to comment

^
I beg to differ. :nobles:

 

jes delfuj jedva dočekao da se baci, ali što je koji moj žorginjo poturao onu nogu? glup si, daješ priliku napadaču da padne - izvoli penal...

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Igrači Čelzija koji igraju cicamace pre penala su WTF...

 

Umesto da iznesu loptu, oni se dodaju kao na zagrevanju na 15 metara od gola, proturaju kroz noge i rade egzibicije...

Link to comment
22 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Mi što smo na Totalu imamo samo SKHD, 1, 2, i 3. Ja bih lagano doplatio tih 300-400 dinara da gledam ostale kanale, ali ta opcija ne postoji iz nekog razloga. Možda ti možeš da objasniš.

800 dinara za sve sk kanale

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

800 dinara za sve sk kanale

 

Zadnji put kad sam ih zvao, rekli su da ne postoji opcija za doplatu ekstra SK kanala. Baš ću da ih zvrcnem ponovo.

Link to comment

Emery: "Rezultat je loš, ali taktički je išlo kako smo zamislili." :lolol: Wolvesi nas debelo nadšutirali, bili su bliže pobjedi i govno ima obraza ovo reći umjesto da sam da otkaz i ode u Extramaduru da radi kao domar.

Link to comment



Koja je, uopste, fora sa ovim prenosima u 16h, sto ih nema?


Ovo traje vec nekoliko godina, nije prva sezona sa "problematicnim" prenosom u 16, tj. 15h po njihovim.
Tada u Engleskoj uopste nema prenosa, jer se gro utakmica igra u tom terminu.
I za svaku subotu PL odlucuje kome daje prenose, kome ne, cak i ako su preko satelita (a ti su najproblematicniji), a desi se i da ne da nikome..
SK preko satelita idu kanali od 1-3, zato su cesto mecevi van njih (zato su i uveli 4, 5, 6..) i cesto se desi/desavalo prethodnih godina da u tom terminu prosto nema prenosa od 16h, zato sto se PL bori protiv piratrije i za profit naravno..

Ljudi su pre nekoliko godina, pre afere, kupovali za male pare pakete preko satelita od Albanaca, Rusa, Grka (tamo je PL cak i izgubila neki spor), pa i nas, a u Britaniji su pabovi pustali prenose preko istih tih dostupnih i jeftinih satelita, meceve u 16h. Od tada, mislim 2013.-14. kada je bila velika afera, PL uvodi zabrane i sankcije i za svaku subotu os 15h po njihovom odlucuje, moze- ne moze...i kome. Sada Bein Sport ima ekskluzivna prava, ali njihova sat. kartica masno kosta.

Dakle PL odlucuje zbog profita, a ne SK, koji hoce narod da maltretira sa tenisom, ragbijem i sl (kako neki misle) :)




Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...