Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Zvezda stvara prilike ali se igraci useprtljaju kada treba da ih realizuju.  Uopste, Zvezdaigra aljkavo na svim pozicijama.

Link to comment

dobro poluvreme, šanse s obe strane. bili su bolji možda za jedan gol, ali dva je previše. njihov fluke je ušao, a naši su pogađali prečku, zaustavljani na liniji itd

Link to comment

Ivanic na svakoj poziciji lose igra.  Posto Stankovic zeli da vidi na koje igrace ce moci da racuna u sledecoj sezoni, mislim da Ivanic a sa njim, Tomane, Vukanovic i Gajic isticu najozbiljniju kandidaturu za grupu igraca na koju NE moze da se racuna.

Link to comment

Imali smo 2 puta sut koji su sklonili sa linije. TSC se nije uplasio nema respekta, da je srece da je vise takvih ekipa.

 

Verujem da cemo dati gol, a 2-2 ili pobeda, jedino ako mnogo dobro odigramo, a oni bas padnu u drugom.

Link to comment

TSC   :ziga:  šta ti je klub kada je lišen burazerskih odnosa i ozbiljno vođen. Al jbg, malo je 1 TSC.

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Ivanic na svakoj poziciji lose igra.  Posto Stankovic zeli da vidi na koje igrace ce moci da racuna u sledecoj sezoni, mislim da Ivanic a sa njim, Tomane, Vukanovic i Gajic isticu najozbiljniju kandidaturu za grupu igraca na koju NE moze da se racuna.

 

Mislim da je Ivanic to pokazao odavno, ali ako ga vec gura u 11 nek proba u centru sa njim.

 

 

Link to comment

problem je sto ne mozemo da nametnemo svoj ritam igre. kad oduzmu loptu, umesto da odma krecu napred, oni se pola minuta do mminut gledaju. do tad protivnik staje u blok i tu vec od gola nema nista. pitanje je samo da li su igraci previse glupi da bi defanzivno igrali u jednoj a ofanzivno u drugoj formaciji ili stankovic ne ume da im objasni kako se to radi... 

Link to comment

Mnogo se lose krecemo, nema kreacije, Nikolic nesto proba, ali dzaba kad nema sa kim da igra. Napadaci usamljeni bez lopte i sanse, bekovi ne postoje, Gajic je imao bar 3 neke sanse da ugrozi gol nijednom nije dobro odigrao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...